Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czy aborcja powinna być w Polsce dostępna, bez ograniczeń co do przyczyny, do 9/12 tygodnia ciąży?
    #aborcja #pytanie #zwiazki #seks

odpowiedzi (81)

Brzydkie kaczątko?

30kg w ok. rok, nie jest idealnie, nie jest źle.

#pokazmorde #odchudzanie

odpowiedzi (85)

Co mogę zrobić z tym, że od 4 lat dzwoni do nas jakaś firma i żąda spłaty jakiegoś kredytu?
    Nie znamy człowieka, a jedyne co nas łączy z nim to to, że mamy takie samo nazwisko i mieszkamy na jednej wsi. Codziennie w okolicach 10 dzwoni do nas telefon i oczywiście to samo:
    -Dzień dobry tu xyz z firmy cvb czy jest Jan Kowalski?
    -Nie
    -Pani Halina Kowalska?
    -Nie i nikt z jego rodziny, nawet go nie znamy.
    -Jak to nie? Mam pana numer i tu dzwonimy.
    -Mieszka na tej samej wsi i ma to samo nazwisko, ale nie łączy go z nami nic.
    -Czyli znacie go państwo?
    -Nie...
    -Proszę go poinformować o tym, że dzwoniliśmy
    -Nie mam najmniejszego zamiaru tego robić.
    -Słucham?! Wie pan, że to przestępstwo podawać fałszywe informacje i ukrywać dłużnika? (trochę już czuć irytację)
    -Dobrze, że tego nie robię w takim razie
    -Rozmowa jest nagrywana
    -Nie zostałem o tym poinformowany
    -...
    -...

Dzwonią codziennie. Dziadkowie mają ten sam telefon codziennie, od jakiegoś czasu już nawet wiedzą, że to oni, bo teraz nawet bezczelnie dzwonią i każą ci czekać na rozmowę z konsultantem. Czasem jak mam dobry humor to odbieram i zaczynam prowadzić z nimi terapię i pytam się jak się czuje. Jak tam praca. Czy jej nie męczy to, że musi codziennie dzwonić i rozmawiać z niekoniecznie miłymi klientami. Zazwyczaj słyszę że jestem bezczelny i że jaja sobie robię, albo że mnie komornik dojedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i Tak powoli leci życie na tej wsi u moich dziadków.

#komornik #telefony #windykacja #heheszki #pytanie
    pokaż całość

odpowiedzi (40)