Wpis z mikrobloga

@demoos: nie wiem, do kieliszka ani za kołnierz mu nie zaglądam. Ale zgadzam się, że kolejny trener specjalista zasiada na ławce. Jeżeli się mylę i jakimś cudem zagramy w tym roku w pucharach to wylosowanemu mirkowi stawiam na prawdę dobrą flaszkę i coś jeszcze dorzucę. Bo jeśli się nie mylę to puchary to był nasz cel na ten sezon.
@uzamkniete: co do słabości trenera. Kontuzja za kontuzją, co chwile ktoś inny wypada, od początku rundy było widać świetne przygotowanie motoryczne, do meczu z 7egłą nikt nawet się do nas nie zbliżył.
Jeśli mam zgadywać, to w przerwie na kadre dostali mocno w dupę na treningach i zacznie efekt być widać dopiero teraz. Wygląda to właśnie w ten sposób.

Dajmy trenerowi pełną ławkę i wtedy go oceńmy. Póki co w meczowej
@demoos: Dam mu czas, zdecydowanie. Mecz z legią pokazał, że Wisła potrafi grać, tylko dlaczego trener może zmobilizować szatnie na mecz z mistrzem polski, a na mecz z ostatnią drużyną nie. Zdobywamy pełną pulę na bardzo trudnym terenie, a jedziemy do ogórków i #!$%@? nie potrafimy dobrze rozegrać piłki. I proszę nie mów mi, że dlatego, że ogórki grały 5. obrońcami albo Kazimierz Moskal słynie z solidnej defensywy w swoich zespołach.
@goras: jak ma być kapitanem skoro miał kontuzję i nie mógł grać? Arek jest nie do ruszenia pod tym względem i klub mu to z pewnością wyjaśnił. Gdyby odsunął Arka to szybko by wyleciał
I proszę nie mów mi, że dlatego, że ogórki grały 5


@uzamkniete: ogórki tydzień wcześniej zremisowały 2:2 w Zabrzu

#!$%@? Małeckiego to kolejny kamyczek do ogródka.


@uzamkniete: to chodzi o czynniki sportowe i troche o pozasportowe, ale określił bym to jak góra 20%

Brak zmian, granie w zasadzie niewielką rotacją składu i stawianie ciągle na Mitrovicia


@uzamkniete: bo gościa zna, to jedno. Dwa, pisałem o urazach już wyżej

Nie
@demoos: Czytałeś ostatni wywiad z Arkiem? Mówi w nim że został odsunięty i w hierarchii ŚO przed nim jest Jarek Krzoska. Że trener z nim nie rozmawiał ale nie ma do niego żalu bo rozumie że nie maił obowiązku go poinformować.
ogórki tydzień wcześniej zremisowały 2:2 w Zabrzu


@demoos: to żaden argument. Zabrze w cale nie gra fantastycznie ostatnio.

to chodzi o czynniki sportowe i troche o pozasportowe, ale określił bym to jak góra 20%


@demoos: ale... on chyba nawet nie zagrał w rundzie wiosennej, a szczerze wątpię, żeby Małecki na treningu powiedział "#!$%@? nie będę tego robił". A to zawodnik, który w dobrej formie jest w stanie wiele wnieść do
Podsumowując, trener się boi, boi się zagrać odważnie i sprawdzić "w boju" innych zawodników. Gra zachowawczo narażając ich przy tym na przemęczenie i zwiększając ryzyko kontuzji.


@uzamkniete: po raz trzeci to napisze. Jakby miał kim grać to by grał
@demoos: Podałem Ci kilka alternatyw, z których mógł skorzystać, a Ty dalej swoje. Mam je jeszcze raz wymienić?
Trener się boi, gra zachowawczo i nie jest skłonny do ryzyka. Większych sukcesów z tego nie będzie. I proszę nie pisz więcej, że kontuzje bo to nie prawda - patrz wyżej. I oczywiście mam świadomość tego kogo brakuje i z kogo skorzystać nie mogę. Wymieniałem tylko te pozycje, na które była alternatywa.
@uzamkniete: a ja Ci mówie, że na każdym meczu na ławce siedzi conajmniej jeden zawodnik, który nie zagra bo ma uraz. W kilku siedziało takich dwóch. Odejmując bramkarza zostaje 4 na zmiane. Ławka po wuju.

Bałaniuk miał pare okazji i nic nie pokazał. Trener jest z nimi na codzień, widzi w jakiej ktoś jest dyspozycji i co może dać drużynie. Widocznie jest bida z nędzom.

My sobie możemy tylko pogdybać, że
@demoos: Nie, nie jest słabe, tylko prawdziwe. Przeanalizujmy wyniki Pana Carillo:
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1:1 (1:1)
Wisła Kraków - Arka Gdynia 3:2 (1:1)
Piast Gliwice - Wisła Kraków 0:0
Wisła Kraków - Korona Kielce 1:1 (1:1)
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:0 (1:0)
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 3:1 (1:1)
Legia Warszawa - Wisła Kraków 0:2 (0:2)
Wisła Kraków - Lech Poznań 1:3 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz - Wisła
@uzamkniete:
Nie skończe z urazami bo tak jest. A gównoburza nowa zacznie się w tygodniu, znowu o pieniądze.

Z Sandecją i Lechem zagrali piach, tymi samymi grajkami co w dobrych meczach. Nie widzisz, że po przerwie na kadrę u wszystkich forma poszła w dół?