Wpis z mikrobloga

Za oknem jest piękna pogoda. Właśnie rodzinka wpadła na pomysł aby zrobić grill. Pomysł upadł gdy się zorientowaliśmy, że nie będziemy mieli co na nim upiec. Normalnie pojechałbym do sklepu i zrobił zakupy, ale przecież "nasz właściciel" zakazał to robić w niedzielę. Serdecznie mu dziękuję, całe życie widzę tylko jak uprzykrza życie.

No nic, chociaż udam, że grilluję kiełbaskę.

#zakazhandlu #polska #bekazpisu #bekazpodludzi #krajdreczacyobywateli
Pobierz
źródło: comment_NrWkcOGuxYStG6cLgeOHGhJO35BIsYFk.jpg
  • 37
@GienekMiecio: Już pomijając, że zakaz handlu jest durny, to...

weekend

piękna pogoda

nie kup nic na grilla bo po co

jednak chcemy grilla

nie ma co zjeść


Przecież nawet jakby był otwarty sklep, to dziś miałbyś tyle Januszy, że stałbyś w kolejce 1h po dwie kiełbasy i czteropak Harnasia. A wystarczyło sobie kupić kilogram kiełbasy, która się przecież nie zepsuje nawet w tydzień.
@Rzuku: Przecież ma ochotę na grilla. Gdyby znajomi spontanicznie wpadli o 22 na grilla, to też by nie miał. Gdybym miał ogród i dom, to przed weekendem bym sobie kupował kiełbasę na grilla, bo mogło by mi się zachcieć.

Nie popieram zakazu, sam pracuję w niedziele i święta, ale nie dajmy się zwariować - co niedziela, to te same narzekanie, że się jest nieprzygotowanym na spontaniczną wizytę gości. No ile można.
@swinkapl: No ma ochotę DZIŚ, nie wczoraj czy przedwczoraj. Nikt nie wpada spontanicznie na grilla o 22:00, ale za to odwiedziny w dzień wolny od pracy są całkiem logiczne.

Gdybym miał ogród i dom, to przed weekendem bym sobie kupował kiełbasę na grilla, bo mogło by mi się zachcieć.

Tej głupoty nawet nie wiem jak skomentować.
Gdzie tam masz w ogóle powiedziane, że ma dom i ogród? Tak samo ja mam