Wpis z mikrobloga

Mirki jakbyście się zachowali w takiej sytuacji? Chcecie wyjechać z podporządkowanej, stoicie za samochodem na drugiej pozycji. Duży ruch na DK 94, więc trudno jest wyjechać. Facetowi przed wami chyba się już nudzi oczekiwanie na włączenie się do ruchu i zaczyna się bujać w przód i tył, spuszcza nogę z hamulca i stacza się na was. Zniszczenia nie są duże bo tylko tablica rejestracyjna trochę pognieciona. Pytam bo ja akurat wybiegłem z samochodu i pytam się gościa "Co jest, co robi?!" Najprawdopodobniej rozjechalibyśmy się bez awantury i Policji (którą on wezwał) gdyby pokajał się, przeprosił i przyznał że to jego wina, ale niestety ten stary pierdziel i dzieciorób (jechał z całą familią) widząc młodego kierowce chyba uznał że może mi wszystko wmówić a ja to przyjmę bez mrugnięcia okiem i zaczął w żywe oczy się wypierać i wmawiać że to ja w niego przywaliłem, więc zacząłem się na niego wydzierać. Ego tego prostaka chyba zostało nadszarpnięte i wezwał drogówkę (sic!).
Policjanci oświadczyli, że do takiej błahostki jak ta jeszcze nie byli wzywani. Koniec tej historii jest taki że Policja początkowo chciała dać mandat mnie i jemu, ale ponieważ ja nie przyjąłem mandatu ów dzieciorób - sprawca kolizji zmiękł przestraszony wizją wielomiesięcznego postępowania sądowego i wykonywaniem ekspertyz i przyznał się do winy. 220 zł i 6 pkt karnych .A wy co zrobilibyście na moim miejscu, czy dobrze zareagowałem?

#stopcham #patologiazewsi #polskiedrogi #tablicerejestracyjne #polskapolicja #13kwietnia #zdarzeniedrogowe
  • 12
@krzysiakiewicz: a Tobie za co?
kiedys w stop drogowka bylo jak babka ruszala pod gore i zjechalo jej auto i uderzyla w goscia za soba
i sie rzucala ze za blisko stal a policjant ze jej auto nie ma moze ani o kawalek zjechac do tylu jak rusza i mandat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mamFAJNYnick: Ogólnie jeden z tych policjantów (głównodowodzący) nie przyjemne pierwsze wrażenie na mnie zrobił, tak jakby starca zaczął faworyzować ("Dajmy się wypowiedzieć panu bo jest starszy", "Proszę nie utrudniać, mam panu pomóc czy nie?") A na szyi sprawcy kolizji i na lusterku wstecznym oczywiście medalik i różaniec. Hipokryta jak każdy maniak religijny. Dzisiaj pewnie pomaszerował do kościółka i dumał nad kazaniem jak to prawda nas wyzwoli.
A kamerkę muszę kupić, fakt!
Pobierz krzysiakiewicz - @mamFAJNYnick: Ogólnie jeden z tych policjantów (głównodowodzący) ni...
źródło: comment_0Whtu8aN8Ru4kGbZWUewf1yDoz0zj4b3.jpg