Wpis z mikrobloga

Mirki wpadłem jak pięciokoronówka w gówno.

Kunzyni poprosili żebym zamówił im telefony na ali... Nie odmówiłem (błąd!!) kupiłem 2x Oukitel k5000 Wszystko fajnie, telefony przyszły, po jakiś dwóch dniach jeden przestał działać... Soft się #!$%@?ł. Telefon się wyłaczył i #!$%@?. Napisałem do chińczyka, wysłał mi plik żeby wgrać system, nic to nie dało, bo nie instaluje się, pokazuje pic rel. napisałem chinolowi że nie działa i odpisał pic rel w komentarzu. Dobrze rozumiem, że po 15 dniach od potwierdzenia mogę wystąpić o naprawę z gwarancji? Jak to działa, co robić, jakieś pomysły?


#aliexpress #oukitel #android #telefony #smartfon
Pobierz Odpaleniec - Mirki wpadłem jak pięciokoronówka w gówno.

Kunzyni poprosili żebym za...
źródło: comment_znikGLeno9B0TrKRzRV5Z9RxIWJzF3hY.jpg
  • 25
@Odpaleniec: Stracili kasę. Jeśli kupuje się urządzenia to w Europie, wszelkie towary z Azji nie są objęte gwarancją i konsumentowi nie przysługują żadne prawa.

Dlatego Chińczycy opychają całe kontenery niedziałającego badziewia.
@Odpaleniec: dostales mase niewlasciwych odpowiedzi wiec postanowilem dorzucic od siebie te jedyne prawilne:
1. jesli mozesz to otworz spor. telefon dostales ale nie dziala. na otworzenie sporu masz 14 dni od momentu potwierdzenia odbioru przesyłki
2. kazdy telefon kupiony na aliexpress jest objety ubezpieczeniem od Allianz. niektorzy nazywaja to gwarancja. i tak mozesz wypelnic zgloszenie i jakis polski serwis ten telefon przyjmie i nastepnie wymieni na inny chinski szajs - bo