Wpis z mikrobloga

@LewCyzud ja w sumie idę na szkolenie o 11 bo chcą mnie przenieść na inną maszynę( nowa maszyna bo na starej już wszystko wiem i się marnuje) i mam się zdecydować czy zostaje czy odchodzę. Koleś to klasyczny Janusz biznesu. Te 13 zł to nie jest duża stawka a zawsze ten plus że łącznie mam 6 km do niej i bym miał spokojnie 2k ( chociaż to i tak mało w porównaniu
@bi-tek w zasadzie nie wiem jak to nazwać. CNC ? Operator kartonów ? XD w sensie ustawiasz na kompie wymiary i inne czynniki( ale to już zależne od typu), wkładasz ręcznie do.maszyny karton i mierzysz a 2 osoba która z Tobą pracuje musi wykonywać moje zlecenia.
@susuke15: Operator maszyny, ale trochę słabo jak 13 zł masz na godzinę, jeśli masz 20-23 lata to jeszcze spoko ale na przyszłość trzeba mieć hajs i prawda tak że szkoda czasu na januszy.
@bi-tek mnie ratuje to że mój tata ma mały zakład i jak wracam to idę tam i dostaje hajs . Żałuję cholernie że jak dostałem ofertę do pracy przy filtrach to nie skorzystałem. Koleś ma tak złą reputację że bierze Ukraińców ( już nawet nie pamiętam.ich imion) , plus kilka starszych Polaków. Niemwiem czy to coś zmienia ale akurat jestem bardzo pyskaty i potrafię wytknąć każdemu. Nie zwolnili mnie więc to dużo
@susuke15: Ale wiesz że to nie problem aby się narobić i coś zarobić tylko trzeba tak siebie ogarnąć żeby zarobić a się nie narobić? Szukaj innej pracy bo przeżyjesz życie i jedyne co bedziesz mógł wspominać to fakt że zapierdzielałeś po 12 h i 2 prace miałeś.

ile masz lat?
@Bez_Komentarza izi specjalnie mam 16 dni urlopu że mogę przez miesiąc szukać pracy i być ubezpieczonym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Pytanie czy zostały Ci z zeszłego roku czy liczysz tylko z tego. Bo jak się zwalniasz to proporcjonalnie się liczy np (20 dni całości / 12 miesięcy) * 4 miesiące przepracowane w tym