Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po czym poznac przegrywa na miescie? Wystarczy wyjsc w sobote albo niedziele rano na miasto. Wiadomo, bedziemy skacowani po impresce ale w celach badawczych mozemy sobie jeden dzien w weekendzie odpuscic. Kazdy kto o tej porze nie pracuje a np. jezdzi na jakims rowerze, spaceruje, czyta czy robi inna malo dynamiczna rzecz typowa dla przegrywow i osob bez znajomych to wlasnie #przegryw. Kazdy normalny czlowiek, ktory nie pracuje/studiuje w weekend w tym czasie leczy kaca ^^. Sprawdzalam to wiele razy i zawsze sie zgadzalo. Mozna nawet po ryjach poznac bo to przewaznie ludzie tacy 1-5/10. #truestory #przegryw #takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, bo z twoich durnych obserwacji wynika że każdy sportowiec to przegryw. Znam lepszy sposób. Idziesz do cybermachiny siadasz i obserwujesz pojedyncze jednostki trzęsące się przed barem bo chcą coś u ładnej barmanki zamówić, a często po prostu stoją pół godziny z wyciągniętą kartą i ręką w górze XD
+ te mordy z ulizanymi włosami lub dziwnym wyrazem twarzy i bonus w wieku 20+ zasiany dziewiczy wąsik.
@SilentMouse: Fajnie że potraficie cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Spoczko.
@Arrival: Nie, nie imprezuję co tydzień. Ostatnio prawie wcale bo już za stary jestem na takie maratony. No i przede wszystkim mnie raczej nie można nazwać normalnym. Także to, że ja tak mam nie znaczy, że u innych to też się sprawdzi. ¯\_(ツ)_/¯
@PiterCK: Jesteś za bardzo krytycznie nastawiony wobec siebie. Może i nie jesteś zbyt bystry ale nie myśl o sobie jako o biedzie umysłowej, aż tak źle z Tobą nie jest. Głowa do góry Mirku, uda Ci się wyjść z przegrywu, nie trać nadziei. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @MegaPrzegryw: Twoj nick Cie podsumowuje :D
@SilentMouse: o, to moze nawet lepszy przyklad, dzieki! Co to w ogole jest ta cyber machina, jakis pub z planszowkami? XDDD Prawdziwi faceci, z zarostem, chodza do klubow
@inpir: no tak jest. Nas wszyscy lubia, my nie mamy depresji, wiedziemy dlugie i szczesliwe zycia. A Wy? XD
@ciezka_rozkmina: w koncu glos rozsadku
@blakee: no ale blizej racji jest to