Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Sąsiadka która zawsze jako pierwsza dzwoni na policję kiedy ktoś zrobi grilla i jest trochę głośniej dzisiaj zrobiła wixe i jest mega głośno, jako pożądny obywatel muszę jej się odpłacić za te wszystkie mandaty.
  10 plusów i dzwonię na policję ( ͡º ͜ʖ͡º)

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Czy są tu jacyś fani osiedlowych pubów tzw. mordowni? Wiecie, gdzie przychodzą sami panowie 30+ lub 40+ z prawilnym wąsem, napić się piwka po pracy na budowie?

  Uwielbiam ten ich klimat. Obowiązkowy pół mrok, nadymione, jakiś samotny stół bilardowy mający swoją świetność 20 lat temu. Za barem same zwykle piwka, żadnych kraftowych wynalazków a barman słusznych rozmiarów i wieku na hasło 'mohito' chcę dać po mordzie myśląc, że podważamy jego orientację seksualną.

  Wchodząc do takiego baru należy się przywitać z każdym gosciem przez podanie ręki i skinienie głową. Na starym kineskopowym tv można obejrzeć skoki Kamila Stocha lub wyczyny lokalnej drużyny futbolowej. W takim barze nie rozmawia się o pierdolach - w ciszy kontepluje się boski smak wareczki czy innej perły odwlekając w czasie powrót do domu i 'starej' i dzieciaków. Ewentualnie można posłuchać narzekań jak to znowu kierownik na budowie przyłapał kogoś na kacu i trzeba bylo do domu wracać...

  No i najważniejsze - w takim miejscu nie spotka się żadnej kobiety. Każda która wejdzie, widząc towarzystwo i wystrój takiego miejsca wychodzi od razu.

  W takim pubie mogę się poczuć tak jak czuli się mój dziadek i ojciec za czasów komuny, gdy po pracy chodzili na 'male piwko'. Prawdziwy męski świat, który odchodzi już do lamusa.

  #logikaniebieskichpaskow #piwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  Miraski fituje taka #broda ?
  #modameska #kiciochpyta

  odpowiedzi (29)