Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (11)

 • avatar

  Pamiętacie aferę w strzelnicy w Kornym? Jeszcze większe jaja dzieją się właśnie w Pile. Strzelnica po remoncie, z zapleczem socjalnym, w którą wpakowano miliony złotych (także z UE) właśnie została wystawiona przez Urząd Miasta na sprzedaż w niespotykanej cenie 86 zł za metr kwadratowy.

  https://www.wykop.pl/link/4601659/pila-wyremontuj-strzelnice-za-srodki-ue-urzednik-ja-zamknie-i-sprzeda-grunt/

  Mam nadzieję, że nie obrazicie się za ponowne wykorzystanie mirko-list, ale pomyślałem że to jest temat na grubą aferę, a skoro zainteresowało was Korne to być może i problem w Pile was zaciekawi.
  pokaż całość

  odpowiedzi (66)

 • avatar

  Szybkie #rozdajo

  Do godziny 24 wylosuję 3 osoby, które dostaną choinkę sztuczną - sosnę, o rozmiarze od 120cm do 220cm, jak kto woli. Jest też możliwość przekazania tego na cel charytatywny, wówczas liczbę potrajam. Biorą udział wszyscy, zielonki również. Zastrzegam sobie prawo ponownego losowania, jak trafi się ktoś kogo aktywność sugeruje, że jest debilem. Moje rozdajo, moje zasady ;) Do każdej choinki dołączona będzie niespodzianka.

  Daję też czwartą, dla autora komentarza, który najbardziej trafnie moim zdaniem odpowie na pytanie "Co może zmienić naturę człowieka?". Jeśli mnie to jakoś zainspiruje to z chęcią dorzucę może i laptopa? Im mocniejsze do przemyślenia, tym dodatek będzie większy. Odpowiedź na to pytanie przedłużam do 24h.
  pokaż całość

  odpowiedzi (76)