Gorące dyskusje ostatnie 12h

No i to by było na tyle, jeśli chodzi o pracę w sobotni poranek ʕ•ᴥ•ʔ
    #pokazkota #koty #kot #koteczkizprzypadku

odpowiedzi (36)

Chciałbyś wejść w gorące, ale nie wiesz jak? Użyj jednego ze sprawdzonych sposobów z tzw. fekaliowej dziesiątki:

1. "Na szacunek".
    Kurde miruny i mirabelunie, <wstaw cokolwiek> to jest prawdziwe złoto.. Szanujesz, plusujesz!*
    Kurde miruny i mirabelunie, <wstaw cokolwiek> to jest prawdziwe gówno.. Szkalujesz, plusujesz!**
    Dla zaawansowanych:
    * Wstaw coś, co powszechnie jest znienawidzone, wtedy komentarz "minusy tutaj" wybije w gorące.
    ** Wstaw coś, co powszechnie jest lubiane, wtedy komentarz "plusy tutaj" wybije w gorące.

2. "Bumerang".
    Wchodzisz na jbzd i widzisz wczorajszą perełkę z gorących przepisana czerwonymi literami na czarnym tle? Nie zastanawiaj się tylko wrzucaj pod #humorobrazkowy

3. "Loteriada".
    Ostatnia cyfra po zaplusowaniu tego wpisu, powie Ci jakim typem piasku znad morza jesteś:
    - 0 parzący zabójca
    - 1 wilgotny, ale nie mokry
    - 2 piach zwyczajny
    - 3 obszczany
    - 4 zimny drań
    - 5 wytrwały piaseczek, który utrzymuje się rok po wizycie nad morzem w plecaku
    - 6 całkowicie mokry piach
    - 7 drobny piaseczek
    - 8 szlachetny piasek uformowany w zamek
    - 9 piach złośliwy, wpada do oczu i buzi
    #glupiewykopowezabawy

4. "Dej".
    Hej, robię małe #rozdajo, wystarczy że zaplusujesz ten wpis, a będziesz miał szansę na zdjęcie telefonu / nic / długopis za 20 gr.

5. "Trailer".
    Słuchajcie, 2 lata temu zabiłem i poćwiartowałem człowieka, policja złapała mnie po roku ukrywania się. Mógłbym opisać jak to wszystko wyglądało i przez co przeszedłem, ale nie wiem czy byliby chętni? Zawołam plusujących.

6. "Pod prąd".
    Umyślnie opisz historię, w której oczywistym brakiem rigczu wykazuje się sam narrator. Dodatkowym atutem będzie odrobina #logikarozowychpaskow i #logikaniebieskichpaskow. Następnie poczekaj na komentarz, który opisuje normalne zachowanie w opisywanej sytuacji, złap ten komentarz bardzo mocno i daj się unieść w gorące.

7. "Kij w mrowisko".
    Po prostu wejdź na jakiś tag i dodaj wpis dyskredytujący całą społeczność tego tagu. Jeśli chcesz iść na łatwiznę to polecam tagi o wierze i polityce.

8. "Rozstrzygnięcie".
    Wstaw zdjęcie telewizora, napisz "Rozstrzygnijmy to raz na zawsze- jak na to mówicie?". W ankiecie dodaj opcje "Magiczne okienko" i "Obrazownik", czekaj aż ktoś napisze komentarz "telewizor kurwa".

9. "Cichociemny".
    Idziesz ulicą i widzisz przed sobą zgrabną dziewczynę. Nie zastanawiaj się. Wyciągnij go powoli ze spodni, upewnij się że nikt nie patrzy, wymierz w nieświadomą niczego ofiarę i zrób zdjęcie, które wstawisz bohatersko na #dupeczkizprzypadku.

10. "Hipokryta".
    Zrób pseudo listę najbardziej prymitywnych sposobów na wybicie się w gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

DZIEŃ 16/100

W barze na szczycie wieżowca siedzi facet.
    Zamawia tequile, wypija ja jednym haustem, podbiega do okna i... wyskakuje.
    Ku zdumieniu wszystkich po paru minutach znowu staje w drzwiach baru.
    Od stolika wstaje inny facet, podbiega do niego i pyta:
    - Panie! Jak pan to zrobił?! Przecież jesteśmy z dwieście metrów nad ziemią!
    - Wie pan co, ta tequila jest jakaś dziwna, wypijam ją, skaczę, pędzę ku
    ziemi i jakiś metr przed nią hamuje i ląduję miękko. Proszę zobaczyć.
    Rzeczywiście, jak powiedział, tak zrobił.
    Jego rozmówca zaszokowany postanawia zrobić to samo.
    Wypija tequile, skacze przez okno i... ginie na miejscu.
    Wtedy barman, przecierający leniwie szklankę mówi do pierwszego faceta:

pokaż spoiler - Wiesz Superman, jak popijesz to niezły z ciebie skurwiel.

#suchar #100dnisucharow
    pokaż całość

odpowiedzi (46)