Wpis z mikrobloga

#sokoolrings

Aż miesiac minał od ostatniej aktualizacji co u mnie. Na ten moment koniec obecnego planu (2 miesiace), jestem po tygodniowym deloadzie z przeziebieniem (jednak 20 stopni w kwietniu to jednak trochę inne niż te 20 stopni w czerwcu xD).
Do czego dobiłem:
straddle planche - lipka, muszę sę cofnać znowu, wieczny bumerang.
ice creamers - 4x5 z 3kg na kostkach
planche lean - 4x10s z nogami na podwyższeniu
Pelikan pushups - W KOŃCU, powiedziałem sobie że robię z lekka guma (7-9kg) aż nie dobije do 4x5. Opłaciło się, tydzień później 3 serie po 3-4 powtórzenia bez gumy i 1 seria(pierwsza) z guma 5 powtórzen (tak na dogrzanie)
V-sit hold - 4x10s z 1kg na kostkach
Podciąganie z ciężarem - dobiłem do 4x5 z 34kg, na następnym treningu było 4x3 z 38kg.
Unoszenie hantli pod reverse muscleup - 20kg, 4x3-4 powtórzeń, ostatnie ćwiczenie z danego dnia, ciężko było coś dodać
Front lever hold - w sumie bez większych zmian
Chest roll - obecnie robie z 2 materacy, chociaż czasem jak sprawdze to wchodzi i z 1 materacem :)
Iron cross pulls on box - z 3x2-3 powtózenia ale nogi muszę mięc prawie całe na skrzyni...
Straddle planche pushups negatyw - zamieniłem na pseudo planche pushups, 4x5 wchodzi
Full Front lever negatyw - z 2kg na kostkach, jak kamień w wodę, ale już nie aż tak szybko :)
RTO Dips with forward lean - ciężko 4x3 powótrzenia
AB wheel z kamizelką z ciężarem 10kg - 4x3-4 powtórzenia
Wyciskanie hantla do góry - 26kg, układ dłoni młotkowy (tak pod HSPU na poręczach), 4x3-5 powtórzenia
Zanetti Flies - 12 kg na ręku 5kg na kostkach, na delodzie weszło 2x7 powtórzeń :o

Nowy plan napiszę może w tym tygodniu jeszcze, ogólnie w tym jak minał jestem zadowolony, zwłaszcza z pelikanów, chest rolla i podciagania z ciężarem. Dodałem odnośniki do każdego dziwnego z nazwy ćwiczenia po ostatniej sugestii kogos :)

Zdjęcie

Górna faza w Zanetti Flies i tak do dołu i z powrotem do góry na prostych rękach w hollow body :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #kalistenika #streetworkout
Pobierz sokool - #sokoolrings

Aż miesiac minał od ostatniej aktualizacji co u mnie. Na ten...
źródło: comment_DQ7d5XXK3AviJT7d3YvYbZNfUlEApA0f.jpg
  • 8
@ChoNoTu a jak mam możliwość to staram się nie zajmować niepotrzebnie sprzętu innym :P tu mi wystarczy tylko podwyższenie, a sztanga też można ale po co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ChoNoTu: nie no mnie nic nie boli, ale jak właśnie bym dał za duży ciężar w tym ćwiczeniu to możliwe, że by zaczęło, zwłaszcza, że to ćwiczenia ma za zadanie wzmacniać przeprosty/łokcie :)