Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki, prawilnie przypominam, że dzisiaj w nocy, godzinę po 2.00, zegary powinny wskazywać godzinę 3.00.

#nocnazmiana #wazneinfo #wiadomosci

odpowiedzi (12)

Może ktoś to wyjaśnić?

#szkola #matematyka

odpowiedzi (88)

O siema to znowu ja
    Upieczę dwa posty w jednym poście najpierw o piwku,a niżej o wykop party XD

Dzisiaj Piwko z biedry czyli Cisza Noc Na zzzzz 64/100

+ Smakuje jak takie połączenie trochę jakby jasnego i ciemnego piwka
    + Łatwodostępne na razie (oczywście jak masz biedre blisko)
    + 3 Złocisze
    + Czuć lekkie palone słody
    + Dobrze wchodzi
    + 6,3%
    + Lekki chemiel czuć, ale nie za mocny, do tego piwa w sam raz

- Trochę za wodniste
    - Czuć troszeczkę metaliczny posmak
    - Chyba lepiej pić słochodzone

Ogółem piwko dupy nie urywa, ale do wypicia sobie w poniedziałek jak najbardziej.
    Nie jest przesadnie słodkie to na plus

-------------------------

Dobra teraz opowiem trochę o #wy z mojej perspektywy
    Na wstępie dodam, że przepraszam ale nie pamiętam każdego nicku z którym piłem i gadałem, z imionami też ciężko u mnie z zapamiętywaniem. Jestem bardziej wzrokowcem i bardziej pamiętam po twarzy XD

Dzień 1

6 Rano dzwoni budzik... łooo, trochę ciężko wstać bo popiłem trochę przed wyjazdem z kolegą. Spakowany w pół, więc trochę było trzeba dopakować. Idę sobie na pociąg i trochę takieee... hmm który to mój, bo w sumie to trzeci raz jadę pociągiem i za bardzo nie wiem XD Pytam chyba konduktora mówi że to ten, no to wiadam... 5 Minut do odjazdu... oooo chuj zapomniałem o wodzie. Czas jazdy to tylko ponad 7h więc trochę lipa XD

Dobra trzeba zająć swoje miejsce a tu jakiś śmierdzący dziadek, no dobra tam, może będzie mało osób to sobie siadam obok. Otwieram okno bo duszno i śmierdzi nim a ten do mnie, żeee co ja robię zimnooo. No to cyk otwieram okno na korytarzu. Jest lepiej. Przydałaby się woda, idę szukać Warsu w pociągu, ale mówią mi że nie ma... Pytam obsługi i mówią że będzie wózeeek z przekąskami. Jestem uratownany. XD Piszę sobie z jakąś dziewczyną z wykopu, okazuje się że mieszkała obok w bloku w Białymstoku, a teraz mieszka w Poznaniu... XD Dobra jesteśmy ustawieni na zwiedzenie Poznania w sobotę.

Ludzi w przedziale coraz więcej, ja ściśnięty, okna zamknięte bo dla dziadka zimno, a jak poszedłem się odlać, to chuj zamknął nawet na korytarzu. Miałem być przed 15 w poznaniu... a byłem prawie o 17 XD Fajne te pociągi takie nie za szybkie przez co nei zdążyłem na wykład..

Wysiadam, szukam hostelu, dzwonię do kolegi i trochę się zagadałem. Mija mnie kilka osób i krzyczą oOooooO Damianowski ooo Siema, kilka piątek przybitych i się pytają gdzie idę... no do Hostelu... jak to tam, aaa fajnie wiedzieć XD Patrzę na budnek jakiś stary, myślę sobie ale chujnia XD Wchodzę do środka jednak jest dobrze, chujowo tylko z zewntąrz

Wbijam na recepcję, dziewczyna prowadzi mnei do pokoju na 4 piętrza, otwiera drzwi a tam d0ter w majtach XD
    Siema siema XD Szybkie piwko mirabelka, bo dawali darmowe i cyk po identyfikator. Spotykam jeszcze kilku ludzi, w galerii trochę pusto, pobawiłem się w samochodówką w VR, fajna sprawa.

Wracam do hostelu, tam już fchuj ludzi w pokoju, pokojach. Z początku nie wiedziałem z kim w pokoju jestem bo w zasadzie to każdy sobie siedział w każdym po trochu hehe. Szybkie zdjęcie z d0t3rem na challenge, obok kilka innych mirków. Coś tam śmieskzujemy wszyscy. Naprawdę wszyscy jesteście zajebiści, do tej pory mam zakwasy od śmiania się XD

Pijem dalej browarki i idziemy na biiifor party. Lokal to Cyber coś tam. Cała piwnica nasza, więc jest dobrze. Kolejka zbyt długa żeby stać po jedno piwko więc bierze się dzbana 1,5L XD Pękają 3 dzbany na moje to wychodzi jakies 9 browarków, ale jakoś nie czuję żebym je wypił. Pamiętam że piłem jeszcze z kimś wódę, w sumie to z kilkoma ludźmi XD

Gadka gadką, czas iść na miasto pozwiedzać. Masa ludzi, jakieś zdjęcia z ludźmi... łoo coś tam chyba jem. No dobra chyba coś koło 3 godziny, TYLKOOO Gdzie ten hostel XD
    Spotykam pewną Mirabelką, mówi że zaprowadzi do hostelu... No to leciiim.
    W hostelu Podłączam powerbanka do telefonu, z myślą że ładuje powerbanka XDDD
    Wbijam na łóżko i lecę spać XD
    Dzień bardzo streszczony, dużo się działo, ale jeżeli by to opowiadać to tak nie za bardzo pamiętam szczegółów... I ciężko to wszystko zebrać do kupy, bo im więcej pisze tym wiecej mi się przypomina i trochę miesza w czasie.
    Jednym słowem zajebiście minął piątek z zajebistymi ludźmi.

Drugi dzień w innym wpisie

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (52)