Wpis z mikrobloga

Chciałem sam wstawić, ale @andrzejek1989 mnie uprzedził. Niezła akcja na #podlasie. Inwestor nachodzi starszą kobietę, bo bardzo chce kupić jej ziemię. Pomóżmy jej i wykopmy!

- Przychodzą do mnie, mówią, że za moją ziemię dadzą mi 600 tys. zł. Jak powiedziałam, że nie sprzedam, to zaczęły się odwiedziny panów przynajmniej kilka razy w miesiącu. Mam tego dość, a policja rozkłada ręce - mówi wyraźnie zdenerwowana Alicja Zajkowska z Buchwałowa w gm. #sokolka #januszebiznesu #nieruchomosci
https://www.wykop.pl/link/4266353/inwestor-daje-600-tys-zl-za-stary-dom-i-4-ha-ale-wlascicielka-mowi-nie/
Pobierz
źródło: comment_lPsqPXmeSy6kTWRx3vR1hkdUkyKHZ6Wc.jpg
  • 9
@marihlana123: jezeli najpierw dostala oferte od jakiegos inwestora to nie byl to pewnie przekret, ty myslisz ze ludzie krecacy milionami maja wene dymac na hajs jakas babcie xDDDDD, jezeli warte 600k to sprzedajesz za 600 jezeli warte 1 200000 to nie sprzedajesz, tutaj nie mamy informacji o tym czy ona nie chce sprzedac BO #!$%@? BO NIE czy bo ziemia jest warta wiecej wiec o #!$%@? sie #!$%@? xD
@Barham: a pomóżmy jej jak? zakaz wystosować odwiedzin inwestora i ludzi którzy go znają oraz dodatkowo wszelkich pośredników i ciotek pośredników?