Gorące dyskusje ostatnie 12h

Siemka! Małe #rozdajo na #piatekpiateczekpiatunio ( ͡º ͜ʖ͡º) Do zgarnięcia pończochy, rajstopy, podkolanówki lub skarpetki.
    Zasady: plusujecie i piszecie co wybieracie z naszego sklepu kontri.pl Rozmiar musi być dostępny, wybieracie z tych marek: Fiore, Gatta, Gabriella, Obsessive, Axami, Moraj, Steven, Sesto Senso, Trendy Legs. Wygrywają 2 osoby, jak będzie dużo plusów powiększymy pulę zwycięzców. Losowanie jutro wieczorem.

P.S. 1. Wciąż aktywny jest kod dzban25 na nieprzecenione, korzystajcie do woli - sklep kontri.pl
    P.S. 2. Dzięki za zakupy, nie straszcie w komentarzach do zamówień naszych koleżanek z BOKu ( ͡º ͜ʖ͡º)
    P.S. 3. Padła sugestia o #rozdajo z naszego sklepu z ciuchami avaro.pl Robić czy nie robić?
    P.S. 4. Obserwujcie naszego Fejsbuka, konkursów nie brakuje
    P.S. 5. Obserwujcie nasz profil aby nie przegapić żadnego rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pan Kontri.pl (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#moda #modadamska #nogi #nogiboners #ponczochy #rajstopy #rajstopyboners #skarpetkiboners #podkolanowki #kontri #kontripl #rozowepaski #ladnapani #ubierajsiezwykopem #prezent #swieta #zakupy #tylkopolskabielizna #onlylegallingerie #onlylegalrozdajo #gatta #fiore #gabriella
    pokaż całość

odpowiedzi (86)

W tym poście wrzucamy projekty internetowe które miały być ponadczasowe a okazały się klapą.
    Ja zaczne

#bitcoin #kryptowaluty #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (53)

idą święta są już blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego robię #rozdajo miodu gryczanego słoik 1kg pic rel
    wylosuje wśród plusujących(zielonki/moderacja niee) za pomocą #mirkorandom albo tego drugiego wyniki za 24 godziny

Sprzedaję wysyłkowo w słoikach 1kg
    miodek polecam jako pod choinkę jak ktoś nie ma pomysł na oryginalny prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    a z miodkiem można zrobić wszystko myk do piernika/ciasta/herbaty/kawy a najlepszy to jest chyba grzaniec z takim miodkiem, nie wspominając ze można pod choinkę wrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gryka 30 zł (zostało 200 słoików)
    Rzepak kremowany 30 zł (zostało 15 słoików)
    Rzepakowo wielokwiatowy 30 zł (zostało 30 słoików)
    zamówienia można składać na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy pięciu słoikach darmowa wysyłka
    a wysyłam we poniedziałek/wtorek żeby przed świętami dotarło

kilka osób prosiło mnie o założenie tagu więc przy okazji tego rozdajo czynie to teraz ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ #pasiekakubla będę tu wrzucać ciekawsze prace jakie wykonuje przy pszczołach, ciekawostki i postępy z produkcji miodu pitnego

#pszczelarstwo

pokaż spoiler fotko z poprzedniego rozdajo bo jeszcze nie ma mnie w domu a innego nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (71)