Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kupiłem guaranę w kapsułkach i nie wiem jak ją brać, kapsułka wygląda jak z jakiegoś plastiku i normalnie da się ją otworzyć i w środku jest proszek. Mam wcinać sam proszek czy całą kapsułkę? Na ulotce nic nie było na ten temat

odpowiedzi (65)

Co te madki na forach to ja nawet nie ¯\_(ツ)_/¯
    Staramy się z partnerką o dziecko. Gdzieś usłyszeliśmy o paskach owulacyjnych, że można sprawdzić kiedy będzie owulacja, że będzie łatwiej, więc szukamy na forach. Kilkadziesiąt wątków. Ktoś zadaje pytanie jak inne oceniają ich skuteczność, czy działają, jak interpretować wyniki. I w każdym wątku kilkadziesiąt odpowiedzi nie na temat.
    "Ja nie musiałam stosować bo zaszłam za pierwszym razem hihihi"
    "Ja nie planowałam, więc nie stosowałam"
    "Mi się udało zajść z moim mężem w drugim miesiącu i współczuję tym co nie mogą i muszą stosować"
    ...
    Ja pierdolę, madki chyba nie mają co robić w domu tylko piszą, żeby pisać. Albo po to, żeby poczuć się lepszymi, że im się udało szybko zajść w ciążę.
    Kurwa, na forach motoryzacyjnych jak pytam o problemy z turbiną to nikt nie pisze, że współczuje, ale turbina w jego passacie działa jak nowa tylko odpowiada na zadane pytanie.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #madki
    pokaż całość

odpowiedzi (66)

Miód na serce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#prawo #policja #heheszki #motoryzacja #samochody #tangodown

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (68)

Advertisement