Wpis z mikrobloga

Proszę nie piszcie, że #zakazhandlu wam się podoba z powodu wolnego waszej mamy i możliwości spędzenia razem każdej niedzieli. Z takiego zdania jedynie wyłapuje:

- jesteś prawdopodobnie nieletni co ciebie dyskwalifikuje w rozmowach o polityce bo jeszcze mało wiesz
- jeżeli jesteś pełnoletni to jeszcze gorzej bo mieszkasz z rodzicami jak przegryw, co taki wie o życiu jak mu mama pierze majtki

#neuropa #bekazpodludzi
  • 56
@lakukaracza_ eh pracowałam w sklepie. Nie jestem zadowolona z tej ustawy. Dużo moich koleżanek też. Wolałam w niedzielę przyjść, a wolną mieć np środę i załatwić sprawy na mieście czy iść gdziekolwiek. W niedzielę mniejszy ruch, mniej roboty, dostawy było o połowę mniej. Teraz dziewczyny robią po 9/10 godzin. A po 8 już się pada na ryj. Są zmęczone pięć razy bardziej w soboty. Jak wystarczała jedna kasa + jedna na dzwonki,
- jesteś prawdopodobnie nieletni co ciebie dyskwalifikuje w rozmowach o polityce bo jeszcze mało wiesz

- jeżeli jesteś pełnoletni to jeszcze gorzej bo mieszkasz z rodzicami jak przegryw, co taki wie o życiu jak mu mama pierze majtki


@lakukaracza_: mocno ograniczone są twoje horyzonty, o wiele bardziej niż się do tej pory spodziewałem

Wyobraź sobie taką sytuację (spróbuj, to nie boli):

Mieszkam w Gdańsku. Pracuję, wiodę sobie normalne życie i (uwaga,
@lakukaracza_: popełniasz ten sam błąd, który popełniała platforma podczas swojej kadencji. Totalnie ignorujesz to, że jest cała masa ludzi, która sukcesu nie odniosła (z różnych przyczyn) i ich obrażasz. A rząd powinien im pomóc (niekoniecznie dając kasę, ale jakoś pomóc). Czemu? Bo jeśli będziesz ich ignorował to przyjdzie rząd populistów, obieca im 500 zł na dziecko, nazwie ich patriotami (bo wykształconymi czy ludźmi sukcesu nie można) zdobędzie władzę i #!$%@? państwo.
@Yahoo_: To ty popełniasz błąd zakładając, że mam bul dupy o rządy PiSu i chce to zmienić. Oczywiście wolałbym normalnych polityków u władzy, ale demokracja to demokracja. Piszę co myślę nie zważając na to czy to pomaga/szkodzi jakieś partii politycznej... prawda w oczy. Jeżeli Polacy wolą populistów socjalistów narodowców to widocznie tak ma być.