Wpis z mikrobloga

@ponuraszafa: akurat do Lingarda czy Rashforda nie można mieć pretensji. Obydwoje zawsze przy wejściu z ławki wnoszą dużo świeżości. Co więcej obecnie jeszcze nie przeszkadza im często bycie drugim wyborem.
Chodzi raczej o to, że siwiec nie potrafi zorganizować taktyki w taki sposób, aby pomieścić Sancheza i Antka na raz.
I nie - #!$%@? jednego albo drugiego na prawą stronę nie jest rozwiązaniem co już się potwierdziło.
@brzydki_zly_szczery: Też czuję się zniesmaczony, że ściągnęli Sancheza i on gra w podstawowym składzie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sądzę, że Martial i szczególnie Rashford oraz Lingaard (bo są w United od czasów juniorskich) więcej serca zostawiają na boisku. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ehh... Chciałbym, żeby Diabły grały dwoma napastnikami. Wtedy obok Lukaku by grał właśnie Martial lub wspomniany Rashford. ( ͡° ʖ
@Zashi: nie no tutaj akurat całkowicie zaprzeczam
1) Sanchez zostawia serducho na boisku, tego nie można mu odebrać, ma sporo strat ale ciężko haruje i za to trzeba go docenić. Dodatkowo widać progres w jego grze - jak dla mnie MOTM z City, duży udział przy bramkach, niech gra, ale niech gra również Antek Alimenciarz.

2) Lukaku to jest chyba najlepszy zawodnik United - to jak potrafi przytrzymać piłkę, podać, rozegrać,
Sam transfer Alexisa jest dla mnie totalnie niezrozumiałym ruchem - szczególnie mając w obiegu dwóch młodych i świetnie prosperujących napastników (Rashford, Martial). Z taką siłą ofensywną można grać spokojnie 4-3-3 z Rashem i Tonym na skrzydłach.

Pokusiliśmy się niestety na Alexisa, na którego Jose nie ma absolutnie pomysłu. Obawiam się, że Tony zdecyduje się odejść z United i stanie się jednym z czołowych napastników w Europie. Z pewnością nie brakuje mu talentu
@jaqqu7: od razu bym go nie skreślał, niech przepracuje cały okres przygotowawczy przed kolejnym sezonem z drużyną, ustabilizuje się i myślę że jeszcze będzie nam sprawiał masę radości - tylko niech alimenciarz na tym nie cierpi i tylko tyle wymagam od siwego cwela
@brzydki_zly_szczery: Sanchez to była niezła okazja i sam nie jest problemem, mnie boli jednak to, że Mourinho nawet nie stara się zmieścić Martiala czy Rashforda w pierwszym składzie. Jak przychodził Sanchez to wierzyłem, że Mou postara się nim wypełnić lukę na prawym skrzydle, a ten nawet meczu tam nie zagrał, od początku ma murowany pierwszy skład na LW i nie dziwie się Martialowi jeśli odejdzie. Bądź najbardziej produktywnym zawodnikiem drużyny, zdobądź