Wpis z mikrobloga

taką szafę trzeba zabudować lub jakoś przytwierdzić na stałe czy może po prostu stać?


@wisnia6666: może stać

Poza tematem, prawda to, że prywatny magazyn broni ma podpięty alarm do komendy?


@lurkingbat: nieprawda. Ale magazyn (> 50 szt.) musi mieć alarm z transmisją sygnału do uzbrojonego stanowiska interwencyjnego, pełniącego całodobowy dyżur, czyli nie do policji a do firmy ochroniarskiej.
@L3stko:
Zakładając, że dla nich to priorytet przy interwencjach (włamanie do magazynu broni) to podpinam alarm pod wszystkie okna, drzwi i mam szybsze interwencje w domu w przypadku włamania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz może czy jest to dla nich priorytet, czy traktują to na równi z innymi wezwaniami?
Wiesz może czy jest to dla nich priorytet, czy traktują to na równi z innymi wezwaniami?


@lurkingbat: wszystko zależy od warunków umowy. W umowie masz określony czas reakcji etc.
@ppqa: na pewno będzie więcej krótkiej, można to rozwiązać dołożeniem półek. Kusi cena a amo można trzymać w części na długą no ale to prowizoryczne rozwiązanie.
@L3stko: skarbczyk taki mały bez sensu. Albo bez skarbczyka albo że skarbczykiem który zmieści np laptopa.

Nic nie trzeba kotwic. Zabudować można w szafie - bo szafa brzydka zazwyczaj.

Ku zdecydowanie większa niż planujesz - samo ammo np donstrselby zajmuje sporo miejsca - a do tego jeszcze cały #!$%@? - czyszczenie , ochronniki, pokrowce kabury pasy itp.

Ja mam szafę na 8 sztuka długiej i przy dwóch wygląda jak wypełniona.
@L3stko: moja rada jest taka, żeby nie fundować sobie prowizorycznych rozwiązań. Kup od razu taką szafę jak sądzisz (na bazie symulacji) że będziesz potrzebował.

Chyba, że masz np. hektary piwnicy i możesz sobie takie szafy dorzucać/zmieniać co jakiś czas.
@lurkingbat: znajomi mają domek nad jeziorem, jakieś zadupie, ale sporo domków i domów wakacyjnych. Jakiś gówniak "niechcący" nacisnął czerwony guziczek na pilocie to ochrona pojawiła się w mniej niż 10 minut. Nie mam pojęcia gdzie siedzieli bo najbliższe średnie miasto to z 20 minut drogi...