Wpis z mikrobloga

Co najbardziej porąbanego zrobiliście grając w ck2.

Jako perski zoroastriański szach wydałem swojego syna za swoją córkę. Niestety, dzieci były z tego kiepskie (inbreed) więc je po kolei mordowałem. Grając już jako syn zamordowałem swoją siostrę-małżonkę, bo była już za stara i ożeniłem się z młodszą siostrą, a następnie zaręczyłem własne dzieci ze sobą. Dzień jak co dzień w Persji.

Jako Cesarz Rzymski, który miał kilku potomków, wybierałem najlepszego. Jak? Ano ekskomunikowałem niepożądanych synów, którzy byli pierwsi w kolejce do tronu. Następnie nakazywałem ich pojmać i wykastrować/oślepić. Wszyscy (poza synami ofc xD) mieli to w dupie, bo moje dzieci były ekskomunikowane.

Więziłem papaja przez 10 lat, po czym go wykastrowałem. Miałem nadzieję iż dostanę coś w rodzaju relikwii "benis papaja +10 do prestiżu". Niestety benis był chyba za mały żeby załapał się na relikwię.

Będąc wykastrowanym dożą modliłem się do szatana. W mrocznym rytuale szatan przywrócił mi benisa. Testo miał rację.

Byłem zadowolony, że żona mnie zdradza, bo jej kochanek miał lepsze staty. W zasadzie sam ich kryłem, żeby dziecko nie dostało trait bastard. Opłacało się - syn był geniuszem. Nie moim, ale kto by się takimi szczegółami przejmował.

Zdeprawowałem papieża, dzięki mnie był ucieleśnieniem wszystkich grzechów głównych, a do tego paranoikiem i homoseksualistą. Na koniec poświęciłem go w rytuale dla szatana.

Zabiłem mnicha bo przyłapał mnie na kradzieży relikwii - jąder Jezusa.

Dostałem cechę "drunkard", po czym posunąłem własną córkę, która zaszła w ciąże. Poroniła. Kilka dni później straciłem cechę depresja. xD

Grając jako królowa Polski miałem bękarty z połową moich wasali xD Dosłownie: pół Polski mnie dymało. Przed śmiercią wszystkie zalegitymizowałem. Polska płonęła w wojnach domowych pół wieku.

Strącono moją dynastię z tronu. Bardzo się #!$%@?łem i focusowałem intrygę. Wytłukłem wszystkich spiskowców co do 2 pokolenia zatrutym winem, upadkami z wieży i wężami w łożu.

#crusaderkings2 #heheszki
źródło: comment_7oSloD07LrbgANgJAwVhzaXydDV9lkRT.jpg
  • 19
Następna porąbana rzecz którą zrobiłem: napisałem o mordowaniu, dzieciobójstwie, gwałceniu córek, kastrowaniu papieży, kradzieży, zdradach małżeńskich, świętokradztwie, kazirodztwie...

Zachęcając wiele osób do kupna tej gry...

Wypok, Wy psychole xD

@Camilli Moja własna siostra stanęła na czele rebelii, bo nasz tatuś raczył wleść na rozwalającą się wierzę, z której oczywiście spadł na głupi ryj. Podczas bratobójczej wojny napadli na mnie Szwedzi (grałem Polską), więc uprzejmie ustąpiłem siostrze tronu. Po wyparciu nieprzyjaciela zamordowałem zarówno siostrę, jej potomków, męża, dzieci, i oczywiście wszystkich spiskujących baronów, po czym arcybiskup gnieźnieński koronował mnie na króla Polski, na marginesie dodam że ów biskup zwał się Lambert (
Grając jako królowa Polski miałem bękarty z połową moich wasali xD Dosłownie: pół Polski mnie dymało. Przed śmiercią wszystkie zalegitymizowałem. Polska płonęła w wojnach domowych pół wieku.


@Camilli: Coś podobnego, ale grając pogańskim królem. Fokus "seduction" + dobre staty - mój królik wydymał żony wszystkich wasali. Wszystkich, włączając w to żony własnych synów, doradców - i tak dalej. Masa dzieci się z tego wykluła, zadbałem o to by najważniejsi dziedzice mieli