Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nieźle trzeba się napocić, żeby bronić Wuja xd
  #mecz #stanfutbolu #weszlo

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Już prawie 2000 pelikanów wykopało znalezisko "Sebiksy przeszkadzają 3-letnim dzieciom malować tęczę na chodniku, bo LGBT" z opisem "Dzieci chciały namalować tęczę, pojawiły się sebiksy"

  Prawda jest taka, że to nie dzieci chciały namalować sobie tęczę, tylko była to akcja młodzieżówki partii Wiosna Biedronia. Akcja miała być demonstracją poparcia dla karty lgbt+, a malowana przed ratuszem tęcza "symbolem solidarności". W materiale widać że poza dwójką małych dzieci w malowanie tęczy byli zaangażowani też dorośli działacze. Przeciwnicy z transparentami przeciwko karcie lgbt+ polewali rysunek wodą. Poza ostrą wymianą zdań nie doszło do żadnej przemocy. Z Lubina młodzieżówka partii Biedronia pojechała malować tęczę do Legnicy, tam nikt im już nie przeszkadzał.

  Brakuje cywilizowanych słów na określenie jak bardzo obrzydliwe jest zamienienie politycznej akcji (młodzieżówka partyjna) w przekaz o napaści na niewinne dzieci przez grupę sebixów. Moderacja nie widzi problemu w takim manipulowaniu przekazem.

  W komentarzach wspaniała mowa miłości środowisk tęczowych: "ameby", troglodyci", "Co trzeba mieć z głową, żeby dziecku niszczyć rysunek?", "mordy nieskażone inteligencją", "Mózgi wyżarte przez katolicką ideologię.", .... Z tym moderacja też nie ma problemu.

  #lgbt #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #moderacjacontent #takaprawda
  pokaż całość

  odpowiedzi (99)

 • avatar

  Walerij Legolasow

  #czarnobyl #heheszki

  odpowiedzi (12)