Wpis z mikrobloga

Dlaczego ta gra jest tak #!$%@? xD Jej schemat wygląda zawsze tak samo ETAPY w pętli 1-8:
1) Kupujesz skład i grasz jak mistrz, wygrywając wszystko
2) Nagle z meczu na mecz gra robi wszystko byś przegrał
- wylewy obrońców
- zawodnicy nie trafiają do bramki strzelając na pusta z 1 metra
- proste podanie do niekrytego zawodnika na odległość 30cm to mega trudne zadanie
- słupki i poprzeczki trafiasz z każdej pozycji
- zawodnik który ma 99 przyjmowania piłki ale ta nagle zaczyna mu ona odskakiwać
- bramkarz drużyny przeciwnej broni absolutnie wszystko
- Aubameyang (PAC 99) nie daje rady prześcignąć obrońcy Jamie McCombe (PAC 21)
- każdy strzał przeciwnika kończy się bramką
- 90 minuta to czas byś stracił bramkę
- bombardowanie bramki przeciwnika nie ma sensu on i tak po jednej akcji trafi gola
- NO #!$%@? TO BYŁ FAUL!!!
3) Frustracja, gniew, obsesyjny śmiech, niecenzurowane słownictwo latające pady
4) Myślisz po co wydawałeś tyle milionów na skład
5) Po raz kolejny przegrywasz z jakimś ogórkiem, który nic nie gra... już nie wiesz nawet ile razy przegrałeś
6) Postanawiasz sprzedać wszystkich i kupić nowy skład
7) Nowy skład nie od razu ale zaczyna grać dobrze
8) Powili przechodzimy do punktu numer 1 i zabawa zaczyna się od nowa

#fut #fifa18
  • 7
@kuba8998: sif mooya mam 5 raz chyba juz. Dlatego zbieram drużynę untradeable żeby nie tracić ciagle na taxach. Na ten moment Bergkamp, Zanetti, Promes, Sessegnon i Henderson swap. Nigdy mnie nie kusi na szczescie wymienianie ich w sbc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@n1troo: ta gra była najlepsza przed pierwszą aktualizacją, wtedy naprawdę spoko się grało. Z każdą kolejną jest coraz gorzej. Dobrze, że już sprzedałem wszystkie coinsy i mam spokój.
@Pynkman No coś jest na rzeczy, mnie też w np. demo grało się znacznie przyjemniej. Gameplay dążył do tego, aby nawet zawodnikami z zauważalnie niższym tempem grało się dobrze. Niestety, wyszło jak zawsze.
@n1troo: Dziś Lewego, Wernera 87, If Goretzkę, Vidala, Tolisso, Boatenga, Sif Gintera i Alabę zastąpili nify Werner, Origi, Goretzka, Castro, Brooks, Tah i Vendell. Wygrałem 6 meczy z rzędu.
@n1troo: ludzie nawet już zauważają, kiedy gra im pomaga. W ostatnim meczu odcinałem przeciwnika od pola karnego, więc w pewnym momencie strzelił z dystansu i od razu wpadło. Spróbował ponownie i znowu gol. Później nawet nie starał się podejść pod bramkę. Straciłem 5 goli po strzałach zza pola karnego ¯\_(ツ)_/¯
@recc grałem ostatnio mecz w FUT podaje w pole karne, przeciwnik wynika że strzału, jeb OG. Jest 4:0 dla mnie, przeciwnik podaje w moje pole karne, gałka w drugą stronę jak moja bramka, wybicie ze strzału... Jeb OG xD 4:1