Wpis z mikrobloga

W piątek o 1 w nocy startuję do Ołomuńca w Czechach. Ktoś zna tereny po czeskiej stronie i ma jakieś uwagi (trasa, atrakcje)? Oczywiście zapraszam do wspólnej jazdy, choć zdaję sobie sprawę, że ani godzina, ani termin, ani cel, ani dystans pewnie nie będzie nikomu pasował. Poza @Mortal84, który nie idzie spać i przejedzie się ze mną kilkadziesiąt km. Chyba tylko @byczys kojarzę z osób, które mogą znać tamte tereny, więc poproszę o info.

W #jastrzebiezdroj będę koło 6 rano na pauzie w McD, więc ktoś z okolicy kto wstaje o poranku mógłby się zabrać kawałek.

Trasa na Stravie: https://www.strava.com/routes/12733585/

#rowerowykrakow #rower #katowice (nie wiem jak wołać Ślązaków, żeby było ok).
metaxy - W piątek o 1 w nocy startuję do Ołomuńca w Czechach. Ktoś zna tereny po czes...

źródło: comment_WPQVOfF6WtvQpiuzsOZDBEMEA3TxKWtO.jpg

Pobierz
  • 10
Wołam zainteresowanych (62) z listy rowerowykrakow
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @metaxy @cree @wspodnicynamtb @Ryhol @nizanin @AnyColourYouLike @dzanekem @TypowyPolskiFaszysta @KurczePieczone @bartekfama @banan77 @trace_error @teryuu @Sanremu @Garrett2150 @kasik913 @paatrys @regyam @Cymerek @i0i0i0 @kiwacz @Haz111 @a858784 @polok20 @drhipis @kieru @Al_Ganonim @louise_attack @dartitis @Przemyk @Kolarzino @44zw @recc @bynon @Wilier @Filipek50 @darkemolt @dzangyl @DerMirker @meetom @mihal34 @uto-pence @
po co tam jedziesz?


@DerMirker: Weekend w Ołomuńcu + Brno.

Ale Witkowice i tamtejsza zabytkowa hura warta zobaczenia, da się tam rowerem wjechać. Fotki dobre będą.


@Hinol: Właśnie @bynon mi polecał. Bardzo chętnie tak zrobię.

ślązaków najlepiej wołać tak: wungiel!


@frogkiller: A tych rowerowych?
@metaxy: trasa w polskiej części wygląda raczej ok, jeśli ma to być typowy przerzut,a nie przejazd przez jakieś bardziej urokliwe miejsca. Jedynie nad ranem od 5 do 8 możesz się spodziewać sporego ruchu, bo ludzie będą jechać na szychta ;)