Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  75 plusów i otwieram serek danio który stał na balkonie w słońcu gdzieś tak od maja. Opowiem o wrażeniach smakowych, zapachowych i innych...
  #ciekawostki #gotujzwykopem #eksperyment

  odpowiedzi (42)

 • odpowiedzi (60)

 • avatar

  Jako, że nastał ten smutny i zimny okres a za oknami jest szaro i ponuro a potwory tylko czekają na generowanie chorób mamy dla was ratunek!

  Siostra sprzedaje miód z pasieki naszych rodziców i poprosiła mnie o małą reklamę i #rozdajo #zadarmo gdzie można wygrać pół litrowy słoik miodu AKACJOWEGO z tegorocznego miodobrania.

  Jeśli ktoś chce zamówić miodek dla siebie to na priv podaję kontakt do siostry, gdzie można kupić duże słoiki miodku 0.9 L waga około 1,25 kg: akacjowy(35zł) lipowy (40zł), rzepakowy (35zl) i GRYCZANY(tylko 15 sztuk, 45zł) . Większość miodów się jeszcze nie skrystalizowała do końca i są bardzo mięciutkie (ʘ‿ʘ) Oczywiście do wygrania jest słoik, z którym kot nie miał do czynienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) By wygrać wystarczy zaplusować wpis, aby wziąć udział w losowaniu. Wyniki ogłoszę jutro o 14.

  Miód można zamawiać w wiadomości prywatnej, u siostry: martynakomorowska11@gmail.com lub dla zainteresowanych zostanie stworzona aukcja na allegro.
  Wysyłamy miody inpostem (zero stłuczonych słoików, solidne pakowanie dźwignią handlu.)
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)