Wpis z mikrobloga

8003625 - 1050 = 8002575

Dziś nie dość że się spóźniliśmy, to jeszcze na torze był tłok... i chyba najbardziej uciążliwy rodzaj towarzystwa: dobrzy, zaprawieni pływacy z koleżankami. Przepłynie taki basen raz-dwa, a potem sobie śmieszkuje przy końcu toru, równocześnie będąc w pozycji gotowej do startu. I weź tu zgadnij czy faktycznie za 5 sekund wystartuje, czy jednak raczej zdążysz przepłynąć cały basen zanim on uzna że to ten moment...
Dobra, narzekam chyba za dużo. Zazdroszczę takim formy, ale będąc stałymi bywalcami basenów mogliby trochę mniej inwazyjnie korzystać z basenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#plywajzwykopem #plywanie
  • 12
@enron: ale jakbyś skorzystał z mojej rady wcześniej i pogooglał za basenowym savoir-vivrem to byś wiedział, że pierwszeństwo ma osoba która kontynuuje dystans, więc spokojnie sobie dopływasz, robisz nawrót i masz miszcza w dupie. odstępstwem od powyższej zasady jest kiedy startujący jest pewien, że będzie płynął szybciej niż dopływający i wystartuje tak, żeby dopływającemu nie robić problemów, ale to już wynika z rozsądku i zasady #!$%@?. (
Pobierz
źródło: comment_QLxVYez6egCQgXWKzRYjNKrmEoDeNT4W.jpg
@enron: tylko nie mów, że basen we Wrocławiu na Chełmońskiego xD


@zieju94: nie nie, Kraków here :) Problem u mnie polega na tym, że z 6 torów 4 są zajęte przez szkoły i zostają dwa. Na jednym zebrały się meduzy wolniejsze nawet ode mnie, więc poszedłem na drugi, a po kilku minutach przyszło profi-towarzystwo ;) Ale i tak nieźle że choć te 42 baseny w niecałe 40 minut z postojami
@enron dokładnie niczym się nie przejmuj byle byś nie startował mu przed nosem w odwrotnej sytuacji. Zresztą pierwszy raz widzę żeby ktoś się przejmował tym że może przeszkadzać. Wszelkie rekordy biją w tym kobiety, zdecydowana większość pływa wolno, a i tak jedna czy druga wejdzie na twój tor, choć bez problemów znalazłby miejsce na innych.
Wszelkie rekordy biją w tym kobiety, zdecydowana większość pływa wolno, a i tak jedna czy druga wejdzie na twój tor, choć bez problemów znalazłby miejsce na innych.


@arturccc: czyli to nie tylko moja obserwacja - statystyka basenowa jest strasznie na niekorzyść kobiet, a najlepsze jest to, że jest ich mniej, a mimo to większy gnój jest z ich strony.
Wszelkie rekordy biją w tym kobiety, zdecydowana większość pływa wolno, a i tak jedna czy druga wejdzie na twój tor, choć bez problemów znalazłby miejsce na innych.

@arturccc: czyli to nie tylko moja obserwacja - statystyka basenowa jest strasznie na niekorzyść kobiet, a najlepsze jest to, że jest ich mniej, a mimo to większy gnój jest z ich strony.


@luzny_lori: bo to chyba bardziej jest kwestia tego, że kobiety po