Wpis z mikrobloga

@Ryzu17 #!$%@? tam zegarek ważne że mieścił się między kciukiem a palcem wskazującym. Tak to reklamowali. Pamiętam mama miał jako tel domowy, potem przeszedł na mnie i siostrę. #!$%@? telefon na dwoje i to z starszą siostra. Porażka. A potem była Nokia 3310 czy nawet ta szara podobno model 3330. Ten był już bezużyteczna bo bateria padła i rozwalilem to młotkiem, musiałem się chwilę nameczyc twardy był, ciekawe ile razy musiał by
@Ryzu17: bo tak było, ja też go miałem z Niemiec chyba do 2007roku( ͡° ͜ʖ ͡°) używałem i był o wiele lepsze niż kilka kolejnych komórek które miałem pozniej aż do pierwszego smartfonu.
@Ryzu17: Ja nie pamiętam kiedy go dostałem ale jak go pokazałem pierwszy raz znajomym, od razu jeden z nich chciał kupić, drugi mówił ile taki w komisie stoi heh pamiętam jak dziś, ogólnie masa wspomnień.
@carlo497 jak 5 lat jak on w 99 wyszedł, w 2002 byłem w podstawówce, mało kto miał w tamtym czasie telefon w podstawówce, każdy telefon to był wtedy szpan ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale rok później dostałem, oczywiście po ojcu, nokię taką malutką nie pamiętam jak się nazywała, ale miała podczerwień i można było obrazki wysyłać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@carlo497 oj tak, nawet pamiętam, że pod koniec podstawówki u mnie wprowadzili zakaz przynoszenia telefonów do szkoły, którego i tak nikt nie stosował ( ͡º ͜ʖ͡º)