Wpis z mikrobloga

Tak odnośnie zatrzymania dzisiaj byłego ministra sprawiedliwości Andrzeja Kalwasa i tego gangu przebierańców, śledczy powinni przyjrzeć się także kwestii działania neuropków na wykopie. Kto i czemu kazał w lipcu 2017 r. uruchomić mikrolistę neuropków i wykopać na główną portalu wykop z płomieniem ten artykuł? Czy nie był to user @Xianist?
https://www.wykop.pl/link/3836807/comment/47107407/
Ten tekst w gazecie finansowej jak wynika z materiałów sprawy opublikowanych dzisiaj w GP, był bowiem jednym z elementów mających uwiarygodnić przebierańców od Kalwasa jako agentów ABW i SKW w firmie farmaceutycznej biznesmena X.
#neuropa #4konserwy #polityka
Thorkill - Tak odnośnie zatrzymania dzisiaj byłego ministra sprawiedliwości Andrzeja ...

źródło: comment_zVBzNG0FF3W0rTRgdwaIaADesnap6mpo.jpg

Pobierz
  • 12
@k1fl0w: Oczywiście sobie żartuje. Ale niech ci którzy to wykopywali i się udzielali w komentarzach i łykali to jak pelikany i jeszcze atakowali tych którzy mieli uzasadnione jak widać wątpliwości, niech się choć trochę zawstydzą.
@Piesmen: To weż sobie zajrzyj w komentarze pod tym wykopanym materiałem z gazety finansowej. Cała jądro neuropy w akcji i takie troll ciągi ładnie zaplusowane. Jak myślisz co im wjechało za mocno? Przy okazji pozwole sobie zawołać @Nedkely i @MKULTRA, moze będa zainteresowani. W końcu pod tamtym materiałem udzielali się bardzo mocno, mieli rację i zostali zminusowani.
Thorkill - @Piesmen: To weż sobie zajrzyj w komentarze pod tym wykopanym materiałem z...

źródło: comment_HXX1zaOTzyEar2AVSxroCoWUASNY5WZX.jpg

Pobierz