Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kobieta ze zdjęcia poniżej zasnęła w swoich piżamach "w węże" i zostawiła jedną z nóg wystającą poza kołdrę, niestety jej mąż myśląc, że jest to prawdziwy wąż, połamał jej stopę xD.

#heheszki

odpowiedzi (23)

Jechałem z dziewczyną blablacarem na stacje kolejową i była taka mega urocza, na koniec nawet zapytała mnie jakie są moje ulubione kawiarnie w moim mieście, potem sama opowiadała o jakiś u siebie, ona mieszka 50km ode mnie. Nie zczaiłem bo sie martwiłęm czy mi pociąg nie ucieknie. Nie wiem czy jej się to tak powiedziało czy rzeczywiście myślała że jej zaproponuję spotkanie, nie jestem z tych co układają sobie wszysko w głowie tak zeby wyszło, że wszystkim się niby podobają, ale istnieje chociaż szansa na to że ona mnie polubiła. Była taka zabawna, miała ładny głos i dużo w niej było serdeczności.

I teraz myślę o niej i nawet mam jej numer ale co mam zrobić, może ona była tylko miła dla każdego i sie popuka w głowe że jakiś typek dzwoni do niej 2 dni po bo sobie coś ubajdurzył :/ taguje #logikaniebieskichpaskow bo w sumie nie wiem co tagować
    pokaż całość

odpowiedzi (112)

#madka #samotnamadka #zbiorniknasperme #logikarozowychpaskow #truestory

Taka sytuacja u mojego kumpla, że poznał samotną madke z gówniakiem lat kilka. Rok później byłem już u nich na weselu, a kolejny rok później doradzałem mu przy sprawie rozwodowej. On złożył pozew bo zbiornik na spermę pokłócił się z moim kumplem, zawiozła gówniaka do swojej madki i pojechała w pizdu ze swoim szefem na ruchanie do hotelu. Już kilka miesięcy po rozwodzie i się okazuje że drugi bachor w drodze z tym własnie szefunciem. Szefuncio ma swoją żonę i swoje dzieci. Jednak przez pewien czas występował na Insta dumnie przy swojej kochance na fotkach do czasu, aż nie dowiedział się o ciąży i nie spierdolił od niej. W ten sposób samotny zbiornik na spermę w wieku 26l., ma dwójkę dzieci z dwoma różnymi facetami i ex-męża z którym nie miała dzieci. Oczywiście jest z tego dumna i postuje typowe obrazki o tym jak to dużo trzeba mieć siły by być samotną madką.

P.S. Powiedziała, że wyszła za mojego kumpla bo był dobry da jej dziecka...
    pokaż całość

odpowiedzi (45)