Wpis z mikrobloga

Mirki, czy nocne pociągi są niebezpieczne? głupie pytanie może, ale wybieram się wkrótce nocnym TLK z Poznania do Lublina, sama, i trochę mnie to niepokoi… w swoim czasie też się naczytałam relacji, co to komu nie ukradli i w ogóle jak to pasażerowie kłódkami zamykali przedziały na dworcu w Wawie itp ( ͡° ʖ̯ ͡°) a nigdy w życiu nie jechałam nigdzie nocnym, bo staram się unikać takich połączeń, nocne podróże dla różowych to w ogóle głupia decyzja, ale tym razem muszę
#pociagi #podroze #podrozujzwykopem #kiciochpyta
  • 17
@letskilleachother: Jak ktoś będzie wchodził do przedziału, to szybko podawaj swój nick z Mirko - będą spierd... ze strachu przed psychopatką ( ͡° ͜ʖ ͡°) A serio, to nawet na trasie Poznań-Lublin w nocnym było spokojnie, nuda, przysypianie, portfel, telefon i nerka nie zniknęły.
@letskilleachother wagon jest zamykany, nie ma możliwości, że ktoś wejdzie sobie z innego wagonu, narobi bigosu i pójdzie dalej. Konduktor każdej wsiadającej osobie sprawdza bilet, w nocy masz spokój i nie jestem pewien, bo dawno nie jechałem, ale dowód osobisty chyba też zabierał na noc. Także można powiedzieć, że jesteś zamknięta w wagonie, jak ktoś będzie chciał zrobić krzywdę to szanse na ucieczkę będzie miał małe. Jak coś się zmieniło to niech
nocne podróże dla różowych to w ogóle głupia decyzja


@letskilleachother: Eee...? Nie ma czego się bać. Pilnuj swoich rzeczy, nie zadawaj się z podejrzanymi ludźmi, a nic Ci się nie stanie. Ludzie w nocnych zazwyczaj śpią i jest spokojnie. Jak trafisz z kimś dziwnym do przedziału, to zawsze możesz się przesiąść.
@letskilleachother: W ciągu ostatniego roku trochę się najeździłem na trasie Szczecin-Warszawa-Szczecin (również nocnymi EIC i TLK). Nigdy nic złego mi się nie przydarzyło ani nawet nie poczułem się zagrożony czy coś w tym stylu. Najlepiej wybierz miejsce w wagonie bezprzedziałowym jeśli jest taka możliwość. Wtedy jest więcej osób na wspólnej przestrzeni - trudniej coś np. ukraść jak jedzie 80 osób i połowa nie śpi. Co innego w przedziałowym gdy oprócz ciebie