Wpis z mikrobloga

#amelcio Jeden z użytkowników zapytał mnie przed chwilą na prywatnej wiadomości:

1 Dlaczego nie którzy mówią IOTA a nie którzy MIOTA
2 Czy uważasz że IOTA ma szansę na wzrosty

Tutaj wkleję swoją odpowiedź która być może przyda się innym użytkownikom. Jak widać wiedza na temat IOTA jest jeszcze nikła wśród inwestorów. Inwestują nie wiedząc czym jest IOTA a czym jest MIOTA i dlaczego tak się mówi.

Oto moja odpowiedź:

"A dlaczego nie chcesz tego pytania zadać na ogólnym? :)

"Na coinmarketcap.com widać 2,779,530,283 MIOTA, dzieje się tak, ponieważ 1 MIOTA (Mega Iota) = 1.000.000 podstawowych jednostek. Obecny kurs to 1,68 USD za 1 MIOTA czyli inaczej 1,68 USD za 1 milion IOTA. " cytat z portalu bithub.pl Już rozumiesz?

Co do ceny czy wzrośnie teraz czy spadnie. Nie powiem Tobie tego. Ja wierzę w ten projekt. Moim zdaniem cena MIOTA powinna do końca roku dotrzeć do przedziału 20-30 dolarów. Nie mniej jednak w moim odczuciu potencjał jest sporo większy.

Jak każdy projekt tak i ten obarczony jest wysokim ryzykiem. Dlaczego? Dlatego ze ten projekt dopiero raczkuje i boryka się jeszcze z wieloma problemami natury technicznej, programistyczne i innej.

Jednak jeśli ktoś ma zarobić miliony to jak sądzisz ten który inwestuje w dobrze już wyceniany gotowy projekt czy ten który wierzy w marzenia o tym że raczkujący projekt będzie hitem.

Ja zainwestowałem właśnie w marzenia że IOTA będzie wielka. Jeśli i takie są Twoje marzenia - zainwestuj w IOTA i nie pytaj o cenę bo jest niska. Jeśli masz wątpliwości nie iwnestuj w IOTA bo wówczas ona jest zbyt droga. "

Mam nadzieję, że powyższa odpowiedź przyda się również innym.

Mirki i jeszcze prośba - jeśli macie pytania to po to są tagi na Mirko by zadać takie pytanie publicznie. To się na pewno przyda również innym użytkownikom. Nie wstydźcie się tego że miłujecie projekt IOTA ()
#iota #kryptowaluty
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amelcio: Lubię IOTE, ale aż mi wstyd za takie głupie posty naganiające na kupno. Daj ludziom myśleć samodzielnie i przestań spamować jaka to IOTA jest super. Wstawiaj informacje o projekcie, ale nie dopisuj do tego "kupujcie, kupujcie IOTA taka super, miłujcie IOTE".
Lubię IOTE, ale aż mi wstyd za takie głupie posty naganiające na kupno. Daj ludziom myśleć samodzielnie i przestań spamować jaka to IOTA jest super. Wstawiaj informacje o projekcie, ale nie dopisuj do tego "kupujcie, kupujcie IOTA taka super, miłujcie IOTE".


@Luszian: nigdzie nie napisałem komukolwiek by kupował IOTA. Moje wpisy nie są poradą inwestycyjną. Napisałem tylko że jeśli wierzycie w projekt IOTA to kupujcie a jeśli nie wierzycie to nie
moje oczy


@noisy: nie przywiązuję wagi do ortografii - wiem że wiele błędów w pisowni robię. Ale zbyt wiele czasu by mi zajęło siedzenie z słownikiem i sprawdzanie każdego wyrazu. Chodzi o przekazanie informacji. A nie ortografię.
@Amelcio:

Ale zbyt wiele czasu by mi zajęło siedzenie z słownikiem i sprawdzanie każdego wyrazu.


Nadziwić się nie mogę, jak eksperci od tak zaawansowanych technologi jak kryptowaluty, nie potrafią włączyć sprawdzania pisowni w swojej przeglądarce, bądź zainstalować wtyczki, która nawet będzie większość rzeczy domyślnie poprawiać.

Chodzi o przekazanie informacji


Brak poszanowania zasad ortografii to brak poszanowania czytelnika. Jeżeli ktoś nie był w stanie poświęcić kilku sekund, by upewnić się, że przekaz
Nadziwić się nie mogę, jak eksperci od tak zaawansowanych technologi jak kryptowaluty, nie potrafią włączyć sprawdzania pisowni w swojej przeglądarce, bądź zainstalować wtyczki, która nawet będzie większość rzeczy domyślnie poprawiać.


@noisy: Myślę że zbyt mocno się przejąłeś konkurencyjnym portalem w sieci steem. Nie sądzę by tutaj nawet 1 na stu zwracało uwagę na małe błędy w pisowni. Tutaj chodzi o swobodę wypowiedzi a nie żeby ładnie wyglądało. Nie którzy mają talent
Nadziwić się nie mogę, jak eksperci od tak zaawansowanych technologi jak kryptowaluty


@noisy: nie uważam że jestem ekspertem od kryptowalut. Jestem takim samym użytkownikiem jak każdy tutaj.
Myślę że zbyt mocno się przejąłeś konkurencyjnym portalem w sieci steem.


@Amelcio: a o czym my tu nagle rozmawiamy, że bez powodu zmieniasz temat? Bo trochę nie rozumiem powodu tej dygresji...

ale skoro jesteśmy przy dygresji, to jakim konkurencyjnym portalem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amelcio: Ty nie rozumiesz. W treści wpisu nigdzie nie napisałeś "kupujcie IOTE", ale z kontekstu wypowiedzi łatwo to wywnioskować. Dlatego później musisz dodawać "ten wpis nie jest poradą inwestycyjną". Popracuj nad techniką przekazywania informacji o projekcie w który inwestujesz, albo nie pisz o nim wcale. Dobry projekt sam się obroni, a Twoje wpisy nie działają pozytywnie. Jeśli lubisz IOTE to zacznij od tego, żeby pokazać ludziom jak ona działa i pomóc
Ty nie rozumiesz. W treści wpisu nigdzie nie napisałeś "kupujcie IOTE", ale z kontekstu wypowiedzi łatwo to wywnioskować. Dlatego później musisz dodawać "ten wpis nie jest poradą inwestycyjną". Popracuj nad techniką przekazywania informacji o projekcie w który inwestujesz, albo nie pisz o nim wcale. Dobry projekt sam się obroni, a Twoje wpisy nie działają pozytywnie. Jeśli lubisz IOTE to zacznij od tego, żeby pokazać ludziom jak ona działa i pomóc im zrozumieć
Tak samo jak Oyster miał zajebiście rosnąć LUL


@MalcolmInTheMiddle: Tak sądzę że Oyster ma wielką szansę na wzrosty w przeciągu 2 lat. Cały rynek spadł. Np BTC z 20tys USD do 6500 USD. Więc w tym kontekście Oyster ładnie trzyma cenę. To czy wzrośnie czy spadnie czy projekt się uda czy nie uda. To powie nam rynek. Ja Tobie tego nigdy nie mówiłem i nie powiem. Ja mogę wyrażać własne zdanie
Ładnie trzyma cenę? #!$%@?ął gorzej niż nie jeden scam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MalcolmInTheMiddle: ale co to mnie obchodzi co Ty tam sobie myślisz na temat ceny Oyster? Czy ja powoduję że cena jest taka czy inna? Skoro ludzie sprzedają tzn że cena spada. Ja na to wpływu nie mam. Dla mnie Oyster to jest bardzo ciekawy projekt godny uwagi i warty tego by go trzymać przez