Wpis z mikrobloga

@Wurmloch: niektórzy mają tylko tyle sprawnych połączeń we łbie, by nie pić wody z kibla.

Moja czarodziejska kula mówi mi, ze 3km dalej ponowili próbę dokarmiania lasu śmieciami.
Burząc się o ch*i temu kierowcy chodzilo, bo przy nim to sznurowki liczyli¯\_(ツ)_/¯

Reakcja kierowcy nagrywajacego prawidłowa i godna pochwały. Może jak tapicerke se wyczyści z tłuszczu to jakieś nowe synapsy sie pojawia we lbie;p
@trzeci kurła jak mnie takie wyrzucanie triggeruje (°° mieszkam w części wioski oddalonej od jej głównej części o kilka kilometrów. Prowadzi do nas niedawno wyremontowana droga na której mieszkańcy zrobili sobie właśnie takie wysypisko. Pampersy czy kartony po mleku do reklamówki, a później przez okno do rowu albo najlepiej na drogę. #!$%@?
@inzynier_robert Pisałem to pod znaleziskiem. Bardzo dobrze że wyszedł. Bo to pokazuje, że jest więcej ludzi, którzy nie tolerują takiego zachowania i robi "wsparcie" dla tego, który odważył się zareagować.
Wyobraź sobie, że Seba np. autobus dewastuje, reagujesz. I teraz chciałbyś żeby ktoś stanął obok ciebie, odezwał się też, czy żeby wszyscy udawali że nic nie widzą?
Tak powinno się zachowywać w takich sytuacjach. Nawet jak się jest suchoklatesem pod krawatem i
niekomfortowej dla Ukraińców psychologicznej sytuacji dającej jasno do zrozumienia, że nie tolerujemy tutaj takich zachowań.


@myszczur: To akurat Białorusini byli ale w sumie jeden #!$%@? - i to, i to ludzie sowieccy (°°
@trzeci: kupa brzydko pachnie i ma bakterie a taka chusteczka to celuloza, jak namoknie i coś ją rozjedzie zaczyna się dezintegrować. Tak myślę. Ale czuję że być może jest to niewystarczająca doza kultury w tej kwestii stąd pytam o wyczucie innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)