Wpis z mikrobloga

Dzisiaj Golf zakończony, ponad 30h walki na środek i z zewnątrz, efekt zadowalający. Wrzucam 4 fotki przed/po na więcej dziś już nie ma siły :)

Rysy nie są zrobione idealnie bo nie było tego w umowie (zrobiłem ponad normę bo korekta miałą być jednoetapowa, na tych fotach robiłem dwa etapy ale czas gonił i zostawiłem w takim stanie jak widać)

#lanzabarnsley #autodetailing #detailing #cardetailing #uk
Pobierz Lanza - Dzisiaj Golf zakończony, ponad 30h walki na środek i z zewnątrz, efekt zadowa...
źródło: comment_9iWVjC1adf2eMUfsVivRDCZdha111kGo.jpg
  • 10
@Lanza: Maiłem polerkę auta rok temu. W tym chciałbym auto sprzedać, i wypadało by to zrobić ponownie bo autko wygląda ekstra po zabiegu. Nie chcę niszczyć też powłoki nowemu właścicielowi bo wolałbym by ktoś się nim cieszył jak ja. Ile razy można robić polerkę nim lakier ucierpi?
I czy masz sposób na listwy przyszybowe (czarne, błyszczące) jak porobiły się takie ślady jak benzyna na asfalcie (kropki i błyszczące mieniące się plamy
@Luks_x Wszystko zależy od grubości lakieru i ile jeszcze bezbarwnego zostało. Ciężko odp na odległość na to pytanie. Odnośnie uszkodzeń spowodowanych silna chemia to nie wszystko da się uratować ale raz jeszcze nie widząc z czym mam do czynienia nie pomogę.