Wpis z mikrobloga

strasznie dziwne uczucie, nie wiem co mam o tym myśleć. nigdy nie wierzyłam, że to nastąpi, pomimo już wielu lat, które upłynęły pod hasłem "Wenger out". moje 10 lat z Arsenalem to jednocześnie 10 lat z Arsenem i trudno mi sobie wyobrazić klub bez niego, chociaż na pewno będzie to szansa na nowy start i nową historię.

trochę mam wrażenie, że Arsene padł ofiarą swojej własnej legendy. zawsze wierzył w swoją nieomylność i talent do sprowadzania młodych i tworzenia z nich wielkich graczy. tylko, że nie wszystkie jego odkrycia się okazały nieoszlifowanymi diamentami, niektóre wręcz przeciwnie XD w ostatnich latach to już w ogóle, coraz więcej głupich czy nietrafionych decyzji (nigdy mu nie wybaczę sprzedania Oxa), nieposkromiona fala krytyki uderzająca z każdej strony, narastające rozczarowanie zawodników i kibiców (taki mecz jak ten z 2014 roku przegrany z Chelsea to chyba będzie mi się śnić po nocach do końca życia...).

z drugiej strony przeżyłam też mnóstwo niezapomnianych chwil (cieszyłam się jak #!$%@? z wygranych Pucharów Anglii) pomiędzy wkurzaniem się i załamywaniem. więcej emocji niż Arsenal to dostarczyła mi chyba tylko Polonia Warszawa XD

w sumie nie wiem po co ten #gownowpis, ale na pewno dla każdego kibica Arsenalu jest to przełomowy moment. ja tam jestem wdzięczna za wszystkie przeżycia i te złe i dobre i za wszystko co Arsene przez tyle lat zrobił dla klubu i dla piłki nożnej w ogóle, no i oczywiście czekam z niepokojem i nadzieją na nowy początek XD

#arsenal #arsenewenger
Pobierz kwasnydeszcz - strasznie dziwne uczucie, nie wiem co mam o tym myśleć. nigdy nie wier...
źródło: comment_vmORSBt2eNp1lgWCTuIh32WQbmHeFXjD.jpg
  • 17
@doloeop ja się nie zgadzam, bo Ox był moim ulubieńcem XD w ogóle jakoś tak dziwnie i przykro, że w takich okolicznościach odchodzi i w ten sposób, bo Arsene to przecież, co by o nim nie mówić, prawdziwa legenda i osoba, która naprawdę dużo wniosła do Arsenalu ehhh
@kwasnydeszcz Ale wytłumacz mi Mirabelko jedną rzecz. Skoro zdania zaczynasz z małej litery to czemu zwroty typu "Wenger out", XD czy nazwy klubów piszesz z wielkiej litery?