Wpis z mikrobloga

Jak dobrze mi było dokupić all in IOTA jakieś dwa tygodnie temu kiedy była po 1$. Bo pierwszy raz kupiłem na górce która myślałem że jest spadkiem, mój pierwszy zakup po 3,6$ był, co i tak jest tanim zakupem biorąc pod uwagę co będzie w przyszłości. Teraz stoi po 2$. Wiecie jakie to fajne uczucie być coraz bliżej posiadania pieniędzy na wymarzony dom ... wymarzone mieszkanie już kupiłem dzięki namowom pawlo74, teraz już tylko dom piękny pozostało postawić ;) Nie namawiam ale jak chcecie potroić, poczworzyć pieniążki to kupujcie IOTA już dziś, taniej nie będzie, tylko wzrosty moi mili, koniec roku to minimum 6$ za 1 MIOTA. Pięknie na prawdę jest być posiadaczem IOTA, kocham cię IOTA.
#iota
  • 6
@Hometurbator: rozumiem Twój hura optymizm. Ale skrajną głupotą było kupno przy 2 dolarach. Bierzesz czasem pod uwagę że coś wzrosło w 10 dni 100 %? Korekta nawet krótko terminowa kilku dniowa jest w takim przypadku zdrowa. W mojej ocenie to zejdzie do 1.75 a nawet w poblize 1.50 by przetestowac wsparcie. jesli tak sie nie stanie no to atak na 2.21. Wiele zalezy od BTC a ten wzrosl bardzo mocno wiec