Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co się odjebało, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane.
    Godzinę temu dostałam telefon od różowej, która jest kobietą niebieskiego z którym od jakiegoś czasu się spotykam. Oczywiście nie wiedziałam o tym, że ma kogoś. Z mojej strony to jeszcze nie było nic poważnego, ale z jego chyba tak, albo udawał w tylko sobie wiadomym celu. Takim typom powinno się na czole tatuować napis "jestem chujem", więc z mojej strony pełna współpraca z tą różową. Screany z naszych rozmów właśnie do niej poleciały, teraz planujemy randkę we troje. ¯\_(ツ)_/¯
    #zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #czujedobrzeczlowiek
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (91)

Robiłem porządki i postanowiłem zrobić kolejne rozdajo. Dziś do wygrania 3 rzeczy:

1. Płyta CD PRO8L3M - PRO8L3M
    2. Oryginalne Apple EarPods od mojego iPhona (nieużywane)
    3. Huawei Color Band A1 (używana kilka dni, sprawna, z pudełkiem, dockiem i kablem)

W losowaniu biorą udział wszyscy oprócz kont, które zostały założone po dodaniu tego wpisu. W losowaniu za pomocą mirkorandom jutro o 22 wyłonię 3 zwycięzców - każda z nich otrzyma 1 rzecz. Wysyłka na mój koszt listem poleconym. W losowaniu biorą udział osoby, które zaplusowały ten wpis oraz obserwują mój profil na wykopie.

Zapraszam

#rozdajo #muzyka #apple #iphone #huawei #sport #bieganie #rap #pro8l3m
    pokaż całość

odpowiedzi (45)

• odpowiedzi (20)