Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego wpisu chciałem podziękować za motywacyjne plusiki ()
Pracę dostałem, jestem już od ponad tygodnia #zagranico w #islandia i jest super. A zaczęło się od wysłania CV na Islandię "bo czemu kurde nie", głównie z myślą jeśli się uda, to będzie przygoda życia :D Kiedy już wiedziałem, że przeprowadzka jest pewna, zdemotywować nie mogło mnie już nic. Nawet wypadek, który miałem z udziałem sarny w drodze na lotnisko. Laweta, szybki telefon do brata i 10 min przed zamknięciem drzwi samolotu jestem na jego pokładzie.
Pic rel widok na Atlantyk z pierwszego dnia tutaj, ogrom przestrzeni zrobił na mnie wrażenie.

Wołam @Magadanka bo miałem dać znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mircy zróbcie czasem coś szalonego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #pracbaza
Reinfarias - Nawiązując do tego wpisu chciałem podziękować za motywacyjne plusiki (。◕...

źródło: comment_68j5usrwrlC122p41BeqsBditPji6GpF.jpg

Pobierz
  • 17
@macio32155: Ogłoszenie wisiało na pracuj.pl. Praktycznie 95% osób przyjętych to ludzie bez doświadczenia, którzy często też pierwszy raz lecieli samolotem. Aplikowałem bezpośrednio do nich. Znaczna większość pracowników fizycznych tutaj Polacy, tak samo jak rekruterzy.
@macio32155: Mi akurat trafił pokój jednoosobowy, myślę, że można się dogadać podczas rozdzielania pokoi. Na wyposażeniu pokoju jest lodówka, łóżko, szafa i umywalka z lustrem,a na korytarzu łazienka. Kuchnia jest wspólna. Jednak powstaje już kolejny budynek dla pracowników gdzie w pokojach będą aneksy kuchenne.