Wpis z mikrobloga

Kiedyś w licbazie, pewna Karyna lajkująca na facebooku wszystkie te rakowe obrazki o przywróceniu zasadniczej służby wojskowej, "bo kiedyś chłop to był chłop a nie ciota w rurkach", zapytała mnie czemu krytykuję przymusowy pobór, skoro sam planuję iść do wojska.

Jak zapytałem ją w odpowiedzi, czemu krytykuje gwałty, skoro sama lubi się gzić z różnymi typami poznanymi na dyskotekach, to walnęła focha i już nie odezwała się do mnie normalnie do końca liceum XD Nie była to żadna strata, szczerze powiedziawszy, ale ta sytuacja śmieszy mnie do dziś.

#heheszki #licbaza #truestory #logikarozowychpaskow #wojsko
  • 23
Ech, 2018 rok a Karyny dalej z tą zetką. Już mi się nie chce nawet tego tematu wałkować, bo jest przeruchany na wszystkie możliwe strony. Btw. dobrze jej powiedziałeś. Ja jestem zawodowym i uważam że zetka to syf.


@abrakadabra125: Cóż, ja jednak do wojska nie poszedłem, ale cały czas uważam, że wojsko powinno opierać się na ochotnikach, zachęconych odpowiednio dobrym wynagrodzeniem i przywilejami za służbę.

I Rzeczpospolita robiła tak w czasach
@Lawrence_z_Arabii OT przede wszystkim ćwiczy przynajmniej w weekendy, ale ćwiczą to czego się nauczyli. Dostają hajs na samodoskonalenie się. A po zetce chłopaka wyrzucali do cywila i z wojskiem niż nie miał już nic wspólnego. Po roku wszystkiego zapomniał bo nie ćwiczył tego czego się nauczył. Dlatego zetka to strata czasu i pieniędzy. Dlatego też w każdym cywilizowanym kraju jest wojsko zawodowe, ochotnicze. Bo z poboru więcej strat niż korzyści. Dlatego pobór
@Lawrence_z_Arabii: +

W sumie tak mnie tknęło teraz po Twoim wpisie. Gwałty to gorący temat wśród kobiet. W internecie jakby poczytać, to każda zostala zgwałcona z 60 razy. Natomiast PRZYMUSOWY pobór do wojska... jestem pewien, że połowa tych wojujących o wolnośc lasek by była za przywróceniem tego. Oczywiście tylko dla mężczyzn. I powiem Wam szczerze, że... #!$%@? chyba bym wolał zostac zgwałcony niż wcielony silą do woja lol
Ech, 2018 rok a Karyny dalej z tą zetką. Już mi się nie chce nawet tego tematu wałkować, bo jest przeruchany na wszystkie możliwe strony. Btw. dobrze jej powiedziałeś. Ja jestem zawodowym i uważam że zetka to syf.


@abrakadabra125: Cóż, ja jednak do wojska nie poszedłem, ale cały czas uważam, że wojsko powinno opierać się na ochotnikach, zachęconych odpowiednio dobrym wynagrodzeniem i przywilejami za służbę.

I Rzeczpospolita robiła tak w czasach
@abrakadabra125 Austria, Finlandia, Grecja, Izrael, Szwecja, Cypr czy Korea Południowa, a nawet częściowo Norwegia to raczej cywilizowane kraje. Jednakowoż większość z nich jest zagrożona bezpośrednio lub pośrednio przez sąsiadów, także można to zrozumieć. Ale ogólnie zgadzam się z twoją wypowiedzią, wojsko poborowe w naszych kraju nie ma aktualnie sensu i choćby Obrona Terytorialna jest lepszym rozwiązaniem