Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potrzebuje Waszej rady
Jakis rok temu poznalam "fajnego" faceta. Poznalismy sie w pracy. Na poczatku byl bardzo uprzedzony do mnie, aczkolwiek ja zainicjowalam rozmowe i było nawet spoko. W miedzy czasie zmienil prace, a podejsciu zostal oskarzony o wlamywanie sie do systemow itp.....w koncu informatyk.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiscie On twierdzil ze jest niewinny i wogole.
Uwierzylam mu . Kilkakrotnie stawalam w Jego obronie, dzieki tez mnie dali mu w koncu spokoj. A ja jako JEDYNA go bronilam...
No i jakos tak sie stalo, ze zaczelismy sie spotykac i nawet po czesci sie sobie zwierzac... otworzylam sie przed nim, mimo ze to bylo dla mnie ciezkie. Pokochalam go jak przyjaciela...zawsze chcialam miec brata ( ͡º ͜ʖ͡º) straalm sie mu pomoc za kazdym razem gdy mial problem, bo na swoich rodzicow zbytnio nie moze liczyc ((,)
W miedzy czasie wybaczylam mu hamskie odzywki.... (kiedy ja staralam sie mu uswiadomic to ze robi albo ma dosc kiepskie towarzystwo , to slyszalam ze mam sie #!$%@? od tego kogo i jak traktuje( ͡º ͜ʖ͡º))
Ale jakos czas mijal i wogole....troche znow sie otworzyl przede mna, a ja przed nim.... w ostatnim tygodniu mial urodziny Naszykowalam mu niespodzianke(prezencik no i torcik) pojechalam do Niego, ale spotkanie trwalo 8min ( ) Trwalo 8min bo ja nie moglam wejsc do Niego do domu......a torcik zaczal sie rozpuszczac
Czulam sie generalnie jak szmata.... wielokrotnie On byl u mnie, a ja nie moglam poznac nawet Jego rodzicow, w dodatku uslyszalam-ze on sobie gosci na urodziny nie zapraszal.( ͡° ͜ʖ ͡°)
W dodatku kiedy napisalam mu ze zniszczyl wszystko miedzy nami, on na to ze nie mam prawa pisac "miedzy nami", bo nigdy nic nie bylo....( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Mireczki czy uwazacie, ze On jest normalny???....
Czt normalne jest to ze syn sedziego traktuje kobiete, nawet kolezanke jak szmate.....(,)
W dodatku czy tez byscie napisali kobiecie, ze nie jest wystarczajaco ladna by zostac wasza dziewczyna....mimo ze laska bynajmniej 8/10, On tak nawet zawyzone 5/10.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)......
Czy wogole napisalibyscie takie cos.... jak twierdzi "dobrej kolezance". Albo to ze jest za mila.....( mimo ze wczesniej trafial na zimne suki, ktore w dodatku go zdradzily)
Czyz nie uwazacie, ze to jest #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Czy On jest normalny ?? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 16
@Draakul: oj nie wiem, niby jak nie myślisz o kimś poważnie to w sumie można nawet się pośmiać z tego co pisze, ale później czy trzeba będzie napisac do kogoś czy do Twoich znajomych, czy wspólnych to nie wstydziłbys się przed nimi? Znajomość pisania to chyba podstawa w tych czasach, wiec jak ktoś ma takie braki to ciekawe gdzie jeszcze je ma