•  

Zapłaciłem na Orlenie jakoś 70 zł i za pomocą paska magnetycznego tak na próbę. Terminal obsługiwał transakcje chipem, zbliżeniowe i właśnie paskiem magnetycznym.
    Nie trzeba było podawać nawet pinu, tylko sprzedawca wziął podpis którego nawet nie sprawdził.

To jak ew. zgubię kartę to ktoś sobie może zatankować Passata B3 do pełna, przejechać paskiem magnetycznym walnąć jakiegoś bohomaza i trace kilka stówek, ew. musze się bić o zwrot kasy ? (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#mbank #bankowosc #banki @ZespolmBanku

+: Cronox
    •  

@DAS_REICH: To na akceptancie spoczywa obowiązek sprawdzenia podpisu. Jeżeli podpis nie będzie się zgadzał z tym na karcie, to chargeback praktycznie wygrany od ręki.
      PS. Większość terminali nie pozwoli na transakcję za pomocą paska magnetycznego bez wcześniejszego fallbacka, czyli, gdy np. płatność chipem się nie powiedzie.

•  

@DAS_REICH, ważne, żebyś jak najszybciej zastrzegł kartę gdy ją zgubisz / ktoś ją ukradnie. Jeżeli zdarzy się opisana przez Ciebie sytuacja możesz złożyć reklamację. Zachęcamy również do uruchomienia ubezpieczenia karty.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

I jak ładne kubki nam wyszły? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może by tak jakieś #rozdajo?
    Ale pewnie nie potraficie plusować?

#acleague #assettocorsa #simracing

odpowiedzi (44)

Mireczki, jakaś dziewczyna w pociągu wciąż wykonuje przede mną dziwne pozy xD
    Jedno zdjęcie w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #dupeczkizprzypadku #prokuratorboners #cotusieodpierdala

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (77)

Telewizja Młodzież: Jest pan w telewizji młodzież. Od ilu sezonów, pan jeździ w Williamsie?
    Kubica: Ja dopiero zacząłem jeździć, ja byłem kierowcą testowym, a to sobie dorabiam do kariery, bo cienka kariera.
    TM: W formule to pewnie bardzo ostrożnie trzeba...
    K: No jak saper, raz się myli, nie? A jak się pomylisz to podwozie zostaje po bolidzie i nic więcej.
    TM: Tu przepraszamy, musi pan zejść.
    K do SM: Do chujów sto, jadą, kurwa, tu powinni zblokować, kurwa, wielki zespół, kurwa, najpierw za darmo pieniądze biorą, moje pieniądze z Orlenu, kurwy jebane. I tak powiem, hehe, że połowę załogi Williamsa bym zwolnił w piździec, połowę zarządu, i tu Claire wyjebał, oni sobie tylko, kurwa...
    Co?
    Russell: Hi Robert
    K do R: Dobra, tera kurwa, pierdoli mi jak wywiad udzielam, hehe.
    K do TM: No i co dalej powiem, kurwa.
    TM: Bardzo szczery pan jest
    K: Jestem bardzo wylewny, bo mnie boli, nie? 18 miejsce za 8 lat powrotu, oszukali mnie, banda złodziei brytyjskich, decydentów, kurwa. Takich jak tu chodzą, nie?
    TM: A to, a jakie czasy pan wykręca w tym zespole?
    K: No w tym Williamsie co mi daje? No 1:15 w Monako, to jest też śmiech na sali, a to kurwa, bolid nadsterowny, kurwa, obraca mnie, no i chuj, Dobra!

#kubica #f1 #formula1 #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (16)