Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy są osoby, które bardzo lubią Wiedźmina i bardzo lubią GTA?
Ja np. nie znoszę fantastyki (nie licząc horrorów bo to jakby co innego) w grach i filmach. Kupiłem Wiedźmina 3 i przeszedłem jakieś 20% bo mimo tego, że gra jest dobrze zrobiona itd. to mnie tak nudzi głównie przez ten element fantastyki. Im więc smoków, stworów i innych tego typu rzeczy tym bardziej mnie gra czy film nudzi.
Za to bardzo lubię gry w stylu GTA, chociaż mogli by zmniejszyć efekty specjalne (w stylu wybuchy itp.), a polepszyć fabułę, widoki itp. GTA to najlepsza gra moim zdaniem.
Zauważyłem jednak, że ludzie, którzy lubią np. Wiedźmina, Diablo i inne gry, których ja nie lubię, nie lubią GTA i na odwrót. Ciekawe czy są tacy, którzy bardzo lubią i to i to.

#gry #wiedzmin #wiedzmin3 #gta #gtav #ciekawostki #fantastyka #komputery
brillantsolutions - Ciekawe czy są osoby, które bardzo lubią Wiedźmina i bardzo lubią...

źródło: comment_7dbiKnYMpTKhFbWT7RHhdprElkNz8Xg5.jpg

Pobierz
  • 10
@brillantsolutions: ja np. nie lubie obu. Jedyne GTA jakie przeszedłem na 100% to Vice City. RPG mnie nudzą, bo choćby nie wiadomo jak się twórcy starali, zwykle zadania kończą się na idź tu i tu, zabij tego i tego, przynieś to i to. Jedyny wyjątek to Fallout 1 i 2.
Ja preferuję bardziej "realne" gry jak GTA V, RDR, strzelanki, The Last of Us, czy Far Cry i UFC, jakoś nie ciągnie mnie do fantastyki. Kiedyś grałem w jakąś część Devil May Cry, jakoś mnie nie wciągnęła. Lecz nie ukrywam, że chciałbym zagrać w Wieśka :D.
ja kocham obydwie te gry, co prawda roznia sie klimatem ale lubie i klimat współczesnej ameryczki, i mitologie slowianska