Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kochani, dzięki za Wasz doping! Mamy podium w kategorii WRC2 Rajdu Niemiec! :D

#rajdy #rajdy24 #wrc

odpowiedzi (38)

Kobieta z kochankiem w łóżku, mąż w delegacji.
    Zabawa w najlepsze, nagle słychać przekręcanie zamka w drzwiach.
    Kobieta myśli: -Mąż! Boże co ja zrobię, Boże! Proszę cofnij czas o godzinę!
    Nagle czas się zatrzymuje, kobieta słyszy głos boga: - Dobrze, cofnę czas o godzinę, ale za to kiedyś zginiesz rażona piorunem!
    Kobiecie się upiekło, lata mijały, a ona unikała złej pogody jak mogła, bojąc się spełnienia proroctwa.
    No ale zdarzyło się jej wygrać wycieczkę w góry, bała się trochę, ale pomyślała, że będzie się pilnować, ryzyko niewielkie itd..
    Po paru dniach nadarzyła się okazja pójść na Giewont, kobieta pomyślała - Pójdę! Pomodlę się przy krzyżu, odkupię winy!. I tak udała się na sczyt.
    Nagle ni stąd ni zowąd burza, niebo pociemniało, wichura.
    Kobieta: -Boże! Chyba nie pozwolisz mi tu zginąć razem z setkami tych niewinnych ludzi!
    Bóg na to: Niewinnych!? Ja was tu k***y, od 10 lat zbierałem!

#suchar #gory #przewodnik #giewont
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

Wczoraj zmarł mi nagle ojciec. Zostałem sam w 60 metrowym mieszkaniu na szczęście jest na mnie od dawna, miałem niedługo swoje kupować na kredyt... Najgorsze że już dawno robił wyrzuty że się wnuków nie doczeka co okazało się prawdą...
    Wstydzę się pogrzebu bo ja stary kawaler bezdzietny lvl 30 wieczny #tfwnogf. Ogólnie to zostawił zeszyt co robić po jego śmierci i mam już gotowe zdjęcia na urnę czarno białe z przepaską taką czarną... Znalazłem go o 1 w nocy w sobotę jak wróciłem od znajomych, wyglądał normalnie jakby poszedł spać, próbowałem renimować mimo że ręce miał zimne... #przegryw #smierc #depresja pokaż całość

odpowiedzi (63)