Wpis z mikrobloga

Zawsze sądziłem, że takie odpady społeczne jak Magical, Rafonix, Bystrzak, Rafatus itd. ogląda się tylko dla beki, że oni są dla ludzi jak małpki w zoo i ten, kto bardziej się ośmieszy w tym cyrku (tj. Youtube), to zyskuje więcej widowni. Ostatnio dowiaduję się, że wielu podludzi faktycznie żywi sympatię do tych patusów, utożsamiają się z nimi - ba, wręcz walczą w ich imieniu z innymi patologiami (wrogimi dla ich ulubionych patusów). Nawet nie wiem, jak to skomentować, w jakich słowach wyrazić pogardę.

#patostreamy #danielmagical #rafonix #bystrzaktv #rafatus
  • 24
@Krobis:
Bardzo się zgadzam. Ktoś ogląda tych patusów. To nie jest tak, jak się powszechnie wydaje, że oni sami z siebie mają widzów-botów, nikt normalny ich nie ogląda i z powodu tego "nikt" klipy z nimi znajdują się w "na czasie". Tak jak to często powtarzają: wytępisz patologię, pojawi się nowa. Trudno powiedzieć, co należy robić w takiej sytuacji - wpływać na użytkowników i na to, kogo oglądają? Usuwać regularnie jak
@Tuberia: Ja powoli dochodzę do wniosku, że jak tego nie wytępią, to trudno, może sobie istnieć. Plus z tego taki, że będę miał na widoku, kto takich ludzi lubi (oby nie z moich znajomych, na razie takich osób nie ma), żeby ewentualnie wykluczać ich z grona znajomych i ewentualnie jakichkolwiek innych grup społecznych. Poza tym ciekawe do obserwacji pod kątem socjologicznym, bo na co dzień nie widuję za dużo tego typu
@majzter: Słuchaj, jak dorośniesz trochę, wyjdziesz z patologii, zdobędziesz wykształcenie, pracę na poziomie, przeczytasz trochę książek, to zrozumiesz, że ludzie o określonym statusie nie zadają się z takimi, którzy lubią takie patologie. Ba, np. większość moich znajomych w ogóle nie ogarnia, kim te patusy są, gdy im przedstawiłem z grubsza.

I jeśli nie zauważyliście - ja wam nie dyktuję, co macie oglądać, ale co ja będę tłumaczył... A ci, którzy wpłacają
@majzter: Ok, w takim razie wybacz, prezesie. Po prostu dostosowujesz poziom do takiego, jakim chcesz, by był. Jakbyś chciał, to pisałbyś w taki sposób i używał takiego zasobu słownictwa, że nie byłbym w stanie nic z tego zrozumieć - wiadoma sprawa. :)

Nie twierdzę, że jestem kimś. Twierdzę, że na pewno jestem kimś lepszym od was, a to nie znaczy, że już jestem kimś. Szczerze? Tak, leczę na was kompleksy, tak
Samo oglądanie jest zabawne. Jak ktoś się w to wczuwa, faktycznie przeżywa te wojenki, to jest to żenujące XD Bądź co bądź wypok miał być jakimś lepszym community niż czat YT