Wpis z mikrobloga

@Albundy34: Chłopie na tej samej stronie piszą o badaniu "żywej" kropli krwi i "alternatywach dla medycyny" to szamańscy naciągacze pokroju Ziemby. Nie słuchaj ich, bo w najlepszym razie stracisz pieniądze a w najgorszym zdrowie.
Zauważyłeś, że autorzy nie podają żadnych źródeł tych rewelacji osadzonych w badaniach, nawet nie podpisują się pod słowami na tej stronie? To dlatego, że zalinkowałes mi reklamę a nie artykuł naukowy.(Niechcący potwierdzając, że zakwaszenie organizmu to marketingowa
@HeadH: ale mi nie chodziło oten chuam #!$%@? który jest na dole strony tylko ogolnikowo o warzywach i produktach kapujesz ?
młody jeczmień kosztuje 5 zł za 200 gram a błonnik to jakieś 7 czy 8, wiec o #!$%@? ci chodzi z naciąganiem ludzi ?
@Albundy34: O to, że linkujesz do strony która przedstawia jakieś zjawisko, ale ta strona nie podaje żadnych źródeł na potwierdzenie tez przedstawianych w artykule. To chłam bez wartości merytorycznej, jak rozprawka w gimnazjum. Większość a prawdopodobnie wszystko na tej stronie to kłamstwa lub półprawdy służące sprzedaży produktów z ich sklepu. Nie możesz używać takiego źródła jako argumentu. Nie ma badań potwierdzających istnienia takiego zjawiska jak „zakwaszenie organizmu” w rozumieniu tego artykułu
@HeadH: podałem Ci pierwszy link odnośnie warzyw i ph a ty mi ttu o mitach.
To idąc tym tokiem myslenia ty jestes z tych ludzi którzy nie szczepią swoich dzieci lub przyszłych dzieci bo PO #!$%@?!? BO TO MIT?!
mam racje ?
@Albundy34: Zupełnie nie masz racji, szczepienia mają historię zastosowania i badań potwierdzającą ich skuteczność sięgającą XIX wieku. Ty wysłałeś mi rozbudowaną reklamę środków służących do walki z wyimaginowanym schorzeniem, trafniejszym porównaniem byłyby środki przeciw zespołowi niespokojnych nóg niż szczepionki.

I co z tego, że autorka, która pod swoją pracą podpisuje się tylko inicjałem(sic!) pieprzy coś o pH, skoro ni odnosi się do ŻADNYCH badań potwierdzających to co pisze? Jak mam to