Wpis z mikrobloga

@rudelusterko Bieda umysłowa nawet nie usprawiedliwia tego. Osoba, która to zrobiła definitywnie nie wyniosła z domu szanowna dóbr wspólnych.
Liczę na to, że złapią tego społecznego raka i tak mu dosolą karę pieniężną i roboty społeczne, że go naprostują.

Boli mnie to spalenie tężni, zwłaszcza że dla mnie pooddychanie takim tężni owym powietrzem byłoby dobrym lekiem.
@rudelusterko obstawiam, że spalenie jakiś czas temu grilla nieopodal może być w jakiś sposób powiązane. gdzieś czytałem, że okoliczni fanatycy wędkarstwa sapali cały czas
@rudelusterko: Tyle dobrego, że Płezydent napisał na fejsbuniu, że była ubezpieczona i zostanie odbudowana. Gorzej, że ponoć była również chroniona. Już pisałem pod innym wpisem, ale zastanawiam się czy nie mamy do czynienia z jakimś podpalaczem - parę tygodni temu nad Zalewem spłonęła budka z Grillem, która jest koło Domu Wędkarza, z tego co czytam dziś na fejsie, to ostatnio na niektórych osiedlach zdarzają się często podpalenia śmietników... Oby Policja zadziałała