Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Myślę, żę zostało ostatnie 7 dni by jeszcze wsiąść do pociągu payfair. ( PAMIĘTAJĄC o OSTRZEŻENIACH - zakulisowe pogłoski że to SCAM --- JA JEDNAK MAM NADZIEJĘ ŻE TO SIĘ SCAMEM NIE OKAŻE )

W każdym razie z ważniejszych spraw. Powstał kalkulator oceniający przy pewnych założeniach w zależności od dziennego wolumenu oraz liczby posiadanych PFR ( musi być 10000 + ) który obliczy nam profit zysku z posiadania TRUSTNODE w payfair.io

KALKULATOR: http://payfaircalc.com/

Tak naprawdę, nikt nie wie jakie obroty osiągnie payfair po starcie i czy będzie zainteresowanie małe, duże itd. To zależy także od tego jakie aktywa zostaną dodane do handlu. Bo np jak zostanie dodane np fork ostatni od ETC to chyba było Calysto czy jakoś tam to np może sprawić że jako jedyna giełda która posiada tego obrót zanotuje milionowe obroty.

Potencjał jest wielki.

Dla porównania Wolument dzienny localbitcoins to 18 mln USD.

Tutaj dla Payfair są maksymalnie PESYMISTYCZNE szacunku że zaczniemy od 200tys USD wolumenu dziennego.

Projekt i pomysł ciekawy. Chłopaki wkładają SPORO pracy.

Działałem w Ropsten TESTNET i zarejestrowałem tam z sukcesem TRUSTNODE i ciekawie to wygląda.

Generalnie profit będziesz otrzymywał w walucie w jakiej wykonywana była transakcja. czyli np w ETH, PFR, ETC, NEO i innych które zostaną dodane na giełdzie. A ma być ich sporo na liście.

Projekt niesamowicie ciekawy.

Zapraszam do Waszej dyskusji - co o tym sądzicie. Jaki wolumen taka giełda escrow może osiągnąć dziennie.

#pfr
  • 38
PAMIĘTAJĄC o OSTRZEŻENIACH - zakulisowe pogłoski że to SCAM --- JA JEDNAK MAM NADZIEJĘ ŻE TO SIĘ SCAMEM NIE OKAŻE


@Amelcio: umm, no nie wime kto o zdrowych zmyslach by chcial wrzucic pare tysiecy w cos co nawet nie wyglada na legit.
@oink_oink: ja wszedłem. Kupiłem 23541 sztuk dokładnie. Widzę że wykonują solidną robotę każdego dnia aktualizacja na github. 30 kwietnia start giełdy payfair już w wersji mainnet.
@dubb: przy 23541 sztukach i założeniu że wolumen dzienny osiągnął by 5 mln usd dziennie ( czy to możliwe nie mam pojęcia , sceptycy zakładają 200tys USD dziennie na początek ) zysk by wynosił zgodnie z http://payfaircalc.com/ 78 dolary dziennie, 552 dolary na tydzień, 2365 dolarów miesięcznie,28785 dolarów rocznie. Oczywiście profit drastycznie by wzrastał gdybyśmy zarobione kryptowaluty trzymali przez cały rok licząc że cały rynek razem z BTC będzie rósł.
@Amelcio: no, gdy wszystko wyjdzie git, to może to ładnie się mnożyć ;) Teraz jednak trochę temat faktycznie dla 'ryzykantów', bo w ICO można byłoby się jeszcze pobawić, ale teraz to jednak spory piniądz władowałeś w temat :)
@dubb: uwierz mi żę trochę trzęsę portkami. Jednak zespół jest bardzo aktywny. Cena PFR to 10 centów. TrustNode to koszt 1000 USD. Jeśli wolumen dzienny byłby 5 mln USD całkowicie do osiągnięcia po jakimś czasie to cena PFR mocno wzrośnie. Jest obecnie na 542 miejscu marketcapu z pocentcjałem do TOP 100. To oznacza wzrost ceny PFR do okolic 2 dolarów. W miarę oczywiście wzrostu wolumenu dziennego giełdy będzie rosła cena PFR
@bitcoholic: Nie. nic nie stawiasz,żadnego serwera. Po prostu posiadasz PFR na swoim portfelu. I z konta MyEtherWallet podpisujesz się wysyłają wiadomość do konta Payfair.io i to wszystko. Po prostu autoryzujesz się że Twój adres posiada 10000 PFR + . PFR możesz w każdej chwili sprzedać i nikt oprócz Ciebie nie ma do Twojego PFR dostępu. Zrobię dzisiaj filmik kompleksowy na ten temat.
@bT4tgL: to są realne szacunki. Zakłada się że na początek wolumen osiągnie 200000 USD dziennie a to by oznaczało z węzła zaledwie: 1 dolar Ja nie jestem aż takim sceptykiem i myślę ten 1 mln - 3 mln dziennie w krótym czasie będzie osiągnięte. No ja liczę na 5 mln dziennie ( wiadomo na to trzeba czasu ) tak swoją drogą jest jakaś strona ktora porownoje gieldy pod katem wolumenu dziennego?