Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć ziomeczki, powiedzcie mi, jak ogranąć, żeby laska ogarnęła, że chę czegoś więcej, romantycznej relacji. Jutro się spotykamy na kawkę, znamy się już 4 miesiące, ale nie mam pojęcia jak sprawić, żeby to poszło level wyżej. Myślicie, że zapytanie jej oto czy da się pocałować i ewentualny pocałunek to dobry pomysł. Dodam tylko, że mam 20 lat, wieczne #tfwnogf i #przegryw.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: jprdl. No i jak ją chcesz o to zapytać? "Szanowna koleżanka wybaczy, ale chciałbym ją pocałować, czy mógłbym?"
Albo między wami gra, albo wyjdziesz na jakiegoś dziwaka i równie dobrze możesz, tak jak radził mirek wyżej, wsadzić jej rękę w spodnie, ostatecznie i tak nic z tego nie będzie, ale sobie chociaż pomacasz.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Po 4 miesiącach to może być już friendzone.. Z kobietami trzeba działać szybko. Ja moją żonę poznałem w pracy, niedługo potem się spotkaliśmy i już na pierwszym spotkaniu poszliśmy w ślinę. Na drugim czy trzecim próbowałem jej wsadzić rękę w majty ale nie dała, trochę się sfochała i prawie dwa tygodnie się nie odzywała. Tylko, że kobiety nie myślą logicznie tylko emocjonalnie. Po dwóch tygodniach sama napisała.
Jeżeli przez pierwsze