Wpis z mikrobloga

Mireczki, Mirabelki. Poszukuje jakiegoś fajnego klubu w #warszawa. Muzyka typu house, może być ew trochę rokowo, ale głownie z jakimś cięższym tanecznym 'bitem'. Zależy mi żeby nie była to speluna ani wylęgarnia lachonów i dresiarni. I tak żeby wpuścili normalnego człowieka - ja bardzo rzadko chodzę do klubów i nawet nie bardzo wiem jak się ubrać żeby wpuścili ( ͡° ʖ̯ ͡°) Raczej pewnie pójdę w jakiś jeansach, zwykłych butach (nie żadnych adasiach ani lakierkach) i pewnie jakiś podkoszulek czy coś. Czy lepsza koszula? Nie idę rwać; idę się pobawić ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kluby #warszawa #pytanie #kiciochpyta
  • 17
@sidhellfire: dokładnie takie. Do tego jeansy klasyczny model big star. O górę nie wiem - koszula lub t-shirt. Szczerze wolę t-shirt bo raczej nie mam takich mniej eleganckich koszul. Czy lepiej szukać jakiejś 'luźniejszej' koszuli?
// Edit: może jakbym znalazł taka 'luzniejsza' koszule to wtedy t-shirt a na to koszula? Nie wiem czy tak nadal się chodzi - dawno nie wychodziłem z piwnicy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_IwSzBcUBThkBZw8lP6RFAh2noFwGTT1O.jpg
@katefoxconn do młodzieżowego klubu jak Niebo i na pawilonach raczej nie będzie problemu, ale jednak unikałbym sportowego obuwia. Zwłaszcza, że koleżanki pewnie w kieckach. Nie masz półbutów? Ponadto jeansy to też średni wybór. Zwłaszcza jak z przetarciami, albo (o zgrozo) dziurami.
W sumie na mazowieckiej też samo bydło, więc w trampałach jak powiesz "dobry wieczór" to zrozumieją, że nie będziesz robił problemów. Cała ta selekcja to tylko po to, aby odfiltrować patolę.
@sidhellfire:

Nie masz półbutów? Ponadto jeansy to też średni wybór. Zwłaszcza jak z przetarciami, albo (o zgrozo) dziurami.

Nie obrazajac nikogo, bo uwazam ze kazdy ubiera sie jak chce, ale ja osobiscie nie potrafie zrozumiec mody na kupno dziurawych spodni i to jeszcze czesto 2x drozej, anizeli 'normalne'.
Mam polbuty, jednak zawsze sadzilem, ze to najgorszy wybor w takim wypadku - widac, mylilem sie ;)

Jak jesteś chudy i młody do