Wpis z mikrobloga

Oto kary za trzecią rundę ACLeague Motorsport Capsule GT3 Cup, 60-minutowego wyścigu na Laguna Seca:

Grupa Pro:


-----
Grupa Semi:


-----
Grupa Am:


-----
Grupa Rookie:


Punkty karne łącznie:


-----
Ewentualne odwołania odnośnie kar za R3 prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji.
-----
Discord | FB | mCapsule | acleague.pl
#assettocorsa #acleague #simracing
ACLeague - Oto kary za trzecią rundę ACLeague Motorsport Capsule GT3 Cup, 60-minutowe...

źródło: comment_Wi7L7w5Xa12Q5xcnhCzXqbaSlZ3SAeew.jpg

Pobierz
  • 13
@ACLeague: Tak właśnie myślałem, dobrze myślałem. Tak jak za bombę na Fifa kara się należy ewidentnie, tak za kj5d i fifa (żółta flaga) to już nie, ale jaki poziom sędziowania takie kary - chyba, że to arcade a nie sim...
Dalej nie komentuje bo za stary jestem - szkoda czasu na pierdoły... Ale gratuluję.

(teraz chyba już wiem, czemu powstaje strona www ACCleague.pl)
@YANIcom Przecież możesz się odwołać, na PW dostałeś rozpiskę co za co, teraz wystarczy podać konkretną akcje z którą się nie zgadzasz, uargumentować a wtedy grono sędziowskie jeszcze raz przyjrzy się sytuacji.
@YANIcom odwołania od kary przeglądają inni sędziowie niż ci co przegladali powtórkę i nakladali kary za pierwszym razem, w poprzednim wyścigu zdjęto karę z jednego kierowcy, na bathurst tak samo, takie emocje są niewskazane. Także nie wrzucaj wszystkich sędziów do jednego wora.
@dj_sasek: Przepraszam, nie wiedziałem. Pozdrawiam.
@ACLeague: Nie będę się bawił w odwołania - już opisywałem z grubsza sytuację (start, żółte flagi)...
Mam ważniejsze sprawy do załatwienia - dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
@YANIcom: jak sie nie podoba to nie jezdzij. Juz wiemy, ze Ty widzisz wszystko ze swojej perspektywy inaczej, nawet bardzo jasne i klarowne sytuacje. Bomba na fifie swiadczy tylko o Twoim jezdzeniu jak w mario karty, wiec takie komentarze o arcade z Twojej strony wygladaja zalosnie.
@skethoo: Nie komentuje chłopięcych komentarzy, a co do bomby na Fifa już się tłumaczyłem i tej kary nie podważam.
Natomiast i tak podtrzymuję swoje zdanie dot. sędziowania, a mistrzem gier samochodowych nie jestem.
Żegnam.
@rentonB: Ostateczne kary za R3 @ Laguna Seca z odwołań:

Stefanoterazwino 1xO - nieumyślne spowodowanie kolizji podczas lagowania, małe przycinki miał przez przez cały wyścig, więc wiedział co się dzieje. Do obserwacji na przyszłość - na VIR miał stabilny ping dużo poniżej 100.