•  

  Oto kary za trzecią rundę ACLeague Motorsport Capsule GT3 Cup, 60-minutowego wyścigu na Laguna Seca:

  Grupa Pro:

  pokaż spoiler Prorok1394 - 1pk
  Maciek Halon - 1pk
  Yanicom - 2xO + 5pk
  Johny - 1xO
  Drouser - 1xO
  ManiacMike - 2xO + 3pk

  -----
  Grupa Semi:

  pokaż spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  -----
  Grupa Am:

  pokaż spoiler Worms14pk - 1pk
  Sadek - 1pk
  Drag_op - 1pk
  Erus - 1pk
  A. Małecki - 3xO + 1pk
  Romuch3 - 1xO
  Ma100dont - 2xO
  Wydra - 1xO

  -----
  Grupa Rookie:

  pokaż spoiler Qcor - DQ + 1xO + 1pk
  Whilliam_Lawson - 1xO + 1pk
  JeremiaszDX - 1xO + 1pk
  Szajan - DQ
  Petrus - DQ
  Floszunio - 2pk
  Mateusz Mazurek - 1pk


  Punkty karne łącznie:

  pokaż spoiler pimpeek - 1pk
  debek007 - 1pk
  robertus - 1pk
  drouser - 1pk
  cabajo - 1pk
  ziomalnb - 1pk
  SPIKE - 1pk
  Mateusz Jasnowski - 1pk
  Lucjan Próchnica - 1pk
  Suszkin - 2pk
  ArekGR - 1pk
  Wojciech Klimek - 1pk
  Dvo - 1pk
  Shutah - 2pk
  Mostnewest - 1px
  Stefano Terazwino - 1pk
  Miszelek - 1pk
  Xaah90 - 1pk
  KoZi - 2pk
  MateushZ89 - 1pk
  Prorok1394 - 1pk
  Maciek Halon - 1pk
  Yanicom - 5pk
  ManiacMike - 3pk
  Qcor - 1pk
  Whilliam_Lawson - 1pk
  JeremiaszDX - 1pk
  Floszunio - 2pk
  Mateusz Mazurek - 1pk
  Worms14pk - 1pk
  Sadek - 1pk
  Drag_op - 1pk
  Erus - 1pk
  A. Małecki - 1pk


  -----
  Ewentualne odwołania odnośnie kar za R3 prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji.
  -----
  Discord | FB | mCapsule | acleague.pl
  #assettocorsa #acleague #simracing

  źródło: wykop.pl

  •  

   @ACLeague: Gdzie znajdę opis za co kara, bo jedynie wiem, że za bombę na Fifa, ale pytanie czy za coś jeszcze?
   Bo jak ja składałem raport to widzę, że mnie olano...

  •  

   @YANIcom: Jutro wstawię linka do arkusza.

  •  

   @ACLeague: Tak właśnie myślałem, dobrze myślałem. Tak jak za bombę na Fifa kara się należy ewidentnie, tak za kj5d i fifa (żółta flaga) to już nie, ale jaki poziom sędziowania takie kary - chyba, że to arcade a nie sim...
   Dalej nie komentuje bo za stary jestem - szkoda czasu na pierdoły... Ale gratuluję.

   (teraz chyba już wiem, czemu powstaje strona www ACCleague.pl)

  •  

   Nie zgadzam się z karą ale walić to 5 pkt karnych napewno nie zdobede do konca sezonu wiec na chillku

  •  

   @YANIcom Przecież możesz się odwołać, na PW dostałeś rozpiskę co za co, teraz wystarczy podać konkretną akcje z którą się nie zgadzasz, uargumentować a wtedy grono sędziowskie jeszcze raz przyjrzy się sytuacji.

  •  

   @YANIcom odwołania od kary przeglądają inni sędziowie niż ci co przegladali powtórkę i nakladali kary za pierwszym razem, w poprzednim wyścigu zdjęto karę z jednego kierowcy, na bathurst tak samo, takie emocje są niewskazane. Także nie wrzucaj wszystkich sędziów do jednego wora.

  •  

   @dj_sasek: Przepraszam, nie wiedziałem. Pozdrawiam.
   @ACLeague: Nie będę się bawił w odwołania - już opisywałem z grubsza sytuację (start, żółte flagi)...
   Mam ważniejsze sprawy do załatwienia - dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

  •  

   @YANIcom: jak sie nie podoba to nie jezdzij. Juz wiemy, ze Ty widzisz wszystko ze swojej perspektywy inaczej, nawet bardzo jasne i klarowne sytuacje. Bomba na fifie swiadczy tylko o Twoim jezdzeniu jak w mario karty, wiec takie komentarze o arcade z Twojej strony wygladaja zalosnie.

  •  

   @skethoo: Nie komentuje chłopięcych komentarzy, a co do bomby na Fifa już się tłumaczyłem i tej kary nie podważam.
   Natomiast i tak podtrzymuję swoje zdanie dot. sędziowania, a mistrzem gier samochodowych nie jestem.
   Żegnam.

  •  

   @ACLeague: 50:30 AM Stefan na teleporcie mnie skasowal. Laguje co wyscig. Wezcie go zbanujcie zanim jutro wyscig komus zepsuje.

  •  

   @rentonB: Ostateczne kary za R3 @ Laguna Seca z odwołań:

   Stefanoterazwino 1xO - nieumyślne spowodowanie kolizji podczas lagowania, małe przycinki miał przez przez cały wyścig, więc wiedział co się dzieje. Do obserwacji na przyszłość - na VIR miał stabilny ping dużo poniżej 100.

  •  

   @ACLeague: Ostrzezenie za rozjebanie komus wyscigu? Fajnie. Nieumyslne? Kolesiowi mowilem 4 razy w roznych odstepach czasowych.

  •  

   @rentonB: Następnym razem wezwiemy pluton egzekucyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zdjęcie z komentarza, który będzie miał najwięcej plusów ustawiam na tapetę w telefonie i będę ją nosić przez miesiąc.
  Czas start ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #glupiewykopowezabawy

  odpowiedzi (48)

 • odpowiedzi (18)

 • avatar

  Dowiedziałem się że jeden z moich pato-kolegów ze szkoły się żeni i prawdopodobnie niedługo zacznie się rozmnażać, więc postanowiłem opisać jedną z wielu historii jaka nam się przytrafiła za dzieciaka.

  Moje dzieciństwo przypadło na czasy kiedy bardzo popularne zrobiło się urządzanie przyjęć urodzinowych w McDonaldach. Nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje więc wyjaśniam że wyglądało to tak iż w każdym McDonaldzie była szklana klatka w której rodzice urządzali gówniakom przyjęcia z hamburgerami, coca colą i zwykle fajną loszką która się owymi gówniakami zajmowała, każdy dostawał happy meal i poczwórną dawkę cholesterolu. Sebastian (imię zmieniam dla ochrony danych osobowych) pochodził z pato-rodziny której raczej nie byłoby stać na coś takiego, ale potrafił za to rozbawić wszystkich swoim nieogarnięciem, inbami które odwalał i ogólnie był dobry kolega to na parę takich imprez był zaproszony.
  Po tygodniu od urodzin koleżanki, które odbyły się właśnie w rzeczonym miejscu, Sebek powiedział nam że też za tydzień robi urodziny w McDonaldzie i wszyscy co chcą są mogą iść z nim tam w piątek po lekcjach. Zawsze na taką imprezę dostawało się papierowe zaproszenia i nasi rodzice nas odprowadzali. Jak powiedziałem mamie z kim idę i gdzie idę to była niezbyt przekonana, ale Mc był 10 minut od szkoły więc mogłem iść. Sebek zebrał wszystkich na podwórku (poszło nas około 8-10) i powiedział że jego rodzice nie mają czasu z nami iść bo pracują . Na miejscu okazało się że to nie będzie impreza z balonami i tortem. Sebek wyjął z kieszeni kopertę w której miał kilkanaście stuzłotowych banknotów i powiedział że dziadkowie mu to dali żeby zabrał kolegów na hamburgery xD. Zamówiliśmy cheeseburgerów za 100zł, każdy wziął coś do picia i siedzieliśmy tak przy stole jak najbardziej bananowe ze wszystkich bananowych dzieci świata. Oczywiście już po 2-3 kanapkach każdy miał dość, to poszliśmy pozjeżdżać na zjeżdżalni. Sebek miał jeszcze od cholery pieniędzy w kopercie. Jak się nam znudziło zjeżdżanie to jubilat wymyślił że pójdzie sobie kupić wszystkie zabawki z happy meala. I to był błąd, bo zamiast z zabawkami wrócił z kobietą z obsługi która pytała skąd mamy pieniądze na to całe jedzenie i gdzie są nasi rodzice. Ogólnie patrzyli na nas odkąd się pojawiliśmy, bo zrobiliśmy niezły syf tymi kanapkami które leżały na wszystkich stolikach przed wejściem. Sebek wyjaśnił że ma urodziny, a pani spytała go o numer telefonu do rodziców, więc uznaliśmy że pora się ewakuować. Powiedział też że ma jeszcze dużo pieniędzy, więc za tydzień możemy przyjść znowu xD. Jako że on mieszkał na innym osiedlu to cały weekend go nie widziałem.
  W poniedziałek przychodzimy do szkoły, pierwsza lekcja odwołana, Sebka nie ma w klasie.
  Wychowawczyni mówi nam że wie o tym co robiliśmy w piątek. Okazało się że pieniądze za które balowaliśmy to była emerytura dziadka Sebastiana, a dokładnie jedyne źródło utrzymania jego rodziny i młody Sebek zwyczajnie te pieniądze podpierdolił xD. Do tego to czego nie wydaliśmy gdzieś zgubił jak wracał do domu xDD. Potem się dowiedzieliśmy że ojciec (bardzo nieprzyjemny typ) dał mu takie lanie że musiałby przyjść do szkoły w masce, a szkoła się o tym dowiedziała stąd że Sebek w domu naściemniał że potrzebował 2 tyś złotych żeby zapłacić na wycieczkę klasową xD.

  Pochwalę się tylko jeszcze że szkoła urządziła wtedy wśród rodziców zbiórkę żeby oddać dziadkowi Sebka za emeryturę, i mój ojciec jako jedyny powiedział że "nie da ani złotówki, bo to nie jego wina że jakaś patologia ma spierdolonego dzieciaka"

  #pasta #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)