•  

Oto kary za trzecią rundę ACLeague Motorsport Capsule GT3 Cup, 60-minutowego wyścigu na Laguna Seca:

Grupa Pro:

pokaż spoiler Prorok1394 - 1pk
    Maciek Halon - 1pk
    Yanicom - 2xO + 5pk
    Johny - 1xO
    Drouser - 1xO
    ManiacMike - 2xO + 3pk

-----
    Grupa Semi:

pokaż spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-----
    Grupa Am:

pokaż spoiler Worms14pk - 1pk
    Sadek - 1pk
    Drag_op - 1pk
    Erus - 1pk
    A. Małecki - 3xO + 1pk
    Romuch3 - 1xO
    Ma100dont - 2xO
    Wydra - 1xO

-----
    Grupa Rookie:

pokaż spoiler Qcor - DQ + 1xO + 1pk
    Whilliam_Lawson - 1xO + 1pk
    JeremiaszDX - 1xO + 1pk
    Szajan - DQ
    Petrus - DQ
    Floszunio - 2pk
    Mateusz Mazurek - 1pk

Punkty karne łącznie:

pokaż spoiler pimpeek - 1pk
    debek007 - 1pk
    robertus - 1pk
    drouser - 1pk
    cabajo - 1pk
    ziomalnb - 1pk
    SPIKE - 1pk
    Mateusz Jasnowski - 1pk
    Lucjan Próchnica - 1pk
    Suszkin - 2pk
    ArekGR - 1pk
    Wojciech Klimek - 1pk
    Dvo - 1pk
    Shutah - 2pk
    Mostnewest - 1px
    Stefano Terazwino - 1pk
    Miszelek - 1pk
    Xaah90 - 1pk
    KoZi - 2pk
    MateushZ89 - 1pk
    Prorok1394 - 1pk
    Maciek Halon - 1pk
    Yanicom - 5pk
    ManiacMike - 3pk
    Qcor - 1pk
    Whilliam_Lawson - 1pk
    JeremiaszDX - 1pk
    Floszunio - 2pk
    Mateusz Mazurek - 1pk
    Worms14pk - 1pk
    Sadek - 1pk
    Drag_op - 1pk
    Erus - 1pk
    A. Małecki - 1pk

-----
    Ewentualne odwołania odnośnie kar za R3 prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji.
    -----
    Discord | FB | mCapsule | acleague.pl
    #assettocorsa #acleague #simracing

źródło: wykop.pl

•  

@ACLeague: Gdzie znajdę opis za co kara, bo jedynie wiem, że za bombę na Fifa, ale pytanie czy za coś jeszcze?
      Bo jak ja składałem raport to widzę, że mnie olano...

•  

@YANIcom: Jutro wstawię linka do arkusza.

•  

@ACLeague: Tak właśnie myślałem, dobrze myślałem. Tak jak za bombę na Fifa kara się należy ewidentnie, tak za kj5d i fifa (żółta flaga) to już nie, ale jaki poziom sędziowania takie kary - chyba, że to arcade a nie sim...
      Dalej nie komentuje bo za stary jestem - szkoda czasu na pierdoły... Ale gratuluję.

(teraz chyba już wiem, czemu powstaje strona www ACCleague.pl)

•  

Nie zgadzam się z karą ale walić to 5 pkt karnych napewno nie zdobede do konca sezonu wiec na chillku

•  

@YANIcom Przecież możesz się odwołać, na PW dostałeś rozpiskę co za co, teraz wystarczy podać konkretną akcje z którą się nie zgadzasz, uargumentować a wtedy grono sędziowskie jeszcze raz przyjrzy się sytuacji.

•  

@YANIcom odwołania od kary przeglądają inni sędziowie niż ci co przegladali powtórkę i nakladali kary za pierwszym razem, w poprzednim wyścigu zdjęto karę z jednego kierowcy, na bathurst tak samo, takie emocje są niewskazane. Także nie wrzucaj wszystkich sędziów do jednego wora.

•  

@dj_sasek: Przepraszam, nie wiedziałem. Pozdrawiam.
      @ACLeague: Nie będę się bawił w odwołania - już opisywałem z grubsza sytuację (start, żółte flagi)...
      Mam ważniejsze sprawy do załatwienia - dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

•  

@YANIcom: jak sie nie podoba to nie jezdzij. Juz wiemy, ze Ty widzisz wszystko ze swojej perspektywy inaczej, nawet bardzo jasne i klarowne sytuacje. Bomba na fifie swiadczy tylko o Twoim jezdzeniu jak w mario karty, wiec takie komentarze o arcade z Twojej strony wygladaja zalosnie.

•  

@skethoo: Nie komentuje chłopięcych komentarzy, a co do bomby na Fifa już się tłumaczyłem i tej kary nie podważam.
      Natomiast i tak podtrzymuję swoje zdanie dot. sędziowania, a mistrzem gier samochodowych nie jestem.
      Żegnam.

•  

@ACLeague: 50:30 AM Stefan na teleporcie mnie skasowal. Laguje co wyscig. Wezcie go zbanujcie zanim jutro wyscig komus zepsuje.

•  

@rentonB: Ostateczne kary za R3 @ Laguna Seca z odwołań:

Stefanoterazwino 1xO - nieumyślne spowodowanie kolizji podczas lagowania, małe przycinki miał przez przez cały wyścig, więc wiedział co się dzieje. Do obserwacji na przyszłość - na VIR miał stabilny ping dużo poniżej 100.

•  

@ACLeague: Ostrzezenie za rozjebanie komus wyscigu? Fajnie. Nieumyslne? Kolesiowi mowilem 4 razy w roznych odstepach czasowych.

•  

@rentonB: Następnym razem wezwiemy pluton egzekucyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nick każdego plusującego Mireczka i Mirabelki zapiszę na ścianie tablicowej, ile się zmieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (47)

Dobra Mirki i Mirabelki. Jako, że stuknął mi wczoraj rok na wykopie i nie dostałem jeszcze od czytania mirko raka, postanowiłem zorganizować małe #rozdajo

Jako, że najwięcej udzielałem się pod tagiem #ps4 tak też rozdajo skierowane bardziej w ich stronę. Do zdobycia gra Diablo 3 z dodatkiem Reaper of Souls (pic real) na konsole PS4. Wiem, że większość już ma grę, z tego miesiąca z Ps plusa #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale może znajdzie się perełka, która nie ograła. Gra u mnie i tak dłuższy czas już się tylko kurzy, to komuś się może przyda.

Co zrobić aby wziąć udział w rozdajo?
    -Zaplusować wpis
    -Wstawić swojego ulubionego memesa (tematyka dowolna)

Sposród wszystkich uczestników, wybiorę memesa, który mi się najbardziej spodobał i ta osoba otrzyma ode mnie grę. Od osoby, która wygra będę prosił o potwierdzenie w wiadomości prywatnej, że posiada konsolę Playstation 4 (karteczka z nickiem przy konsoli) . Chcę po prostu, żeby ktoś mógł sobie faktycznie pograć, a nie opierdzielić OLX.

Wyniki ogłoszę jutro, jakoś w południe/po południu. Wysyłka do zwycięzcy w poniedziałek/wtorek na mój koszt.

Standardowo, zielonki, patostreamy, osoby z mojej #czarnolisto oraz osoby, które kiedykolwiek zapytały się na tagu #ps4 o najlepszy telewizor pod konsolę do 500zł dupa cicho.

Pozdro i z farszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (193)

Przeklejam z pewnej grupki ostrzeżenie dla #rozowepaski z #warszawa
    "W sumie nie wiem od czego zacząć, więc streszczę całą sytuację od początku. Jakieś pół roku temu zaczepił mnie jakiś chłopak nad Wisłą z takim tekstem: „hej, wybacz ze ci chwilę zajmę ale dwa tygodnie temu widziałem cię nad Wisłą, w poniedziałek widziałem cię o 9:03 na Wierzbnie, a teraz cię widzę 3 raz więc już musiałem zagadać”
    Wydało mi się to w chuj creepy że pamięta dokładną godzinę, w której mnie widział, ale po prostu powiedziałam że nie jestem zainteresowana, mam chłopaka i takie tam, po prostu coś żeby się odczepił. W końcu przestał za mną iść, ale jakieś 2-3 miesiące temu spotkałam go po raz kolejny, na początku nie ogarnęłam kto to, ale później sobie przypomniałam i zaczęłam zgrywać głupa, że z kimś mnie pomylił i w ogóle, ale nie chciał się odczepić, powiedział że „jestem taka wyjątkowa że z nikim by mnie nie pomylił”. Z miesiąc temu znowu go spotkałam ale skończyło się na gapieniu się na mnie. Dziś poszłam na uczelnię załatwić coś w dziekanacie i zgadnijcie kogo spotkałam. Tak, właśnie jego. Zachowywał się jakbyśmy byli jakimiś długoletnimi przyjaciółmi i wielce ucieszony mowi do mnie „co za spotkanie, cześć Karolina!”. Powiedziałam żeby się odjebal ode mnie bo to nie jest już nawet zabawne i spanikowana wyszłam stamtąd, godzinę wracałam do domu bo dostałam w chuj ogromnego ataku paniki."
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (92)