Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wczoraj wracałem z imprezy a że byłem trochę wstawiony to złapałem #taxi na ulicy, jedziemy rozmawiamy sobie z kierowcą no i dojeżdżamy na miejsce Pan taksówkarz mówi poproszę 40 zł no to Ja oczywiście tylko poproszę paragon, złotówa już widzę zły ale wyciąga jakaś kartkę długopis i pisze na niej 40 zł i mi daje xd poprosiłem jeszcze raz o paragon to uznał że mu się kasa popsuła a pokazywał mi to wciskając guzik na terminalu. Po małej wymianie zdań i po tym jak powiedziałem że bez paragonu nie płacę powiedział że kurs za darmo i kazał wypi*rdalac.

  Następnym razem znów poproszę o paragon ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Albo wezmę #uber

  #warszawa trochę #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  Według najnowszych obliczeń #szwajcaria prawdopodobnie zakończy rok 2018 z nadwyżka budżetowa w wysokości 2,3 miliarda chf, chociaż w budżecie zaplanowane było tylko 700 mln chf.
  72,7 miliardów chf dochodu i 70,4 wydatków.
  Wzrost PKB ma wynieść 3%, przewidywano 2,3%
  Następne wyliczenia zostaną podane pod koniec września. Helweci (a właściwie ich rząd) zawsze podaje wyliczenia najbardziej pesymistyczne z możliwych. W tamtym roku z ich wyliczeń wyszło ze rok powinni zakończyć z deficytem 250 mln chf, a w rzeczywistości zakończyli nadwyżka 2,8 miliarda chf.
  #swissinfo #ekonomia #finanse
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Nie wiedziałem że jest aż tak źle, #wojsko.

  pokaż spoiler #polska #heheszki #humorobrazkowy #neuropa #rakcontent #podlasie

  odpowiedzi (14)