Wpis z mikrobloga

Mam pracę. Aktualnie programuję projektuję nowe możliwości produktu i programuję nowy interfejs graficzny. Pensja 1800 wypłaty + premia ok 1800 złotych za spełnione oczekiwania, a więc na lajcie.

Przykre jest to, że godzę się na takie warunki, będąc przekonanym o upadku ZUS-u w najbliższych 20 latach, zmianie kolejnego systemu, czy wojnie, która może zahaczyć w przyszłości o Polskę (70 lat bez większego konfliktu - rzadko spotykana sytuacja w Europie).

Sytuacja polityczna kraju i Europy doprowadziła do tego, że nie widzę się wśród żywych za 50 lat. Nawet mi nie jest smutno.

A siostra zazdrosna i #!$%@?. Uważa to za niesprawiedliwe, że planuję wcześnie umrzeć i powinienem zarabiać tyle co ona (2500 zł) i odprowadzać większe składki do ZUS-u, skoro kosztujemy swoich pracodawców tyle samo. XDDDD

A zaczęło się jej nie podobać, jak przyszła do mnie i poprosiła, był jej wyłączył reklamy na spotify na telefonie, bo wróciły. Jak się dowiedziała, że wybuliłem na nią 20 złotych w zeszłym miesiącu to dostała kociokwiku xDDDD udało mi się przekonać, by oddała mi w swojej kobiecej naturze i prała / prasowała moje ubrania.

Może wykupię netfliksa albo hbogo i wytarguję od niej program Gosposia+ ze sprzątaniem xD

A propos #netflix - jak wypadają Zagubieni w kosmosie? Film na swoje czasy był porządnym kinem familijnym sci-fi, utrzymano ten uroczy klimat? No i muszę dokończyć Dark, ale po 6 odcinku mi się dłuży bardzo...

Musiałem się komuś wygadać. A teraz idę spać :-)

#przemyslenia #dobranoc #logikarozowychpaskow
  • 2
@Ganicjusz: Z siostrą Ci nie pomogę ale odnośnie serialu to lepszy niż piszą na wykopie. Sympatyczne trochę naiwne ale miło się ogląda. Robione tak żeby i dzieciakom się podobało, jakbym miał 12 lat bym był zachwycony. Ale jestem dużym dzieckiem więc mi się podobało i czekam na następny sezon.