Wpis z mikrobloga

#zus #kontrola ##!$%@? #l4
Wiecie jak wygląda kontrola z zusu, gdy jest się ciężarną na L4? Dzwonią domofonem 2 razy 9:31 i jak siedzisz na kiblu i s*asz to ich to nie obchodzi. Domofon nieodebrany, znaczy nie ma Cie w domu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wczoraj wyjelam pismo ze skrzynki ze mnie nie zastali w domu i mam zlozyc wyjasnienie. Mina babki w urzedzie bezcenna gdy powiedzialam jej co bylo powodem nie odebrania domofonu xD Oczywiscie napisalam to tez na pismie. Spytalam czemu nikt nie zadzwonil pod moj numer lub nie zapukal do drzwi zeby miec pewnosc ze mnie nie ma, odpowiedz: Jak pani nie odbiera domofonu to znaczy ze nie ma pani w domu.
Fajnie.
  • 26
@rycerzyk87 w mojej klace schodowej czesto sa drzwi otwarte, ktos z sasiadow pewnie by otworzyl. Poza tym mogli zadzwonic do mnie na telefon zeby miec pewnosc ze mnie nie ma.
@Shmit No wlasnie glupie to jest bo ja nie zwracam uwagi na domofon. Jak nie ulotki to jakiś dzieciak sasiadki bo kluczy nie bierze. Jak sie nikogo nie spodziewam to nie odbieram, mamy telefony od umawiania sie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kubapolice to pewnie zalezy co lekarz wypisze na zwolnieniu czy jest tzw ,,leżące" w sumie lekarz nic nie mowil a ja nie zwrocilam nigdy uwagi. Na nastepne juz zerkne.
@kubapolice co Ty, lezec mozna tylko w domu a jak Ci mleka zabraknie to czekaj do 18 az maz wroci, bo sklep w bloku obok to i tak za daleko i za duzy wysilek ( ͡º ͜ʖ͡º)